Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyem Tapasztalatok vannak...

Milyem Tapasztalatok vannak az MLM-el kapcsolatosan? Van aki elért magas szintet passziv jövedelmbe? És kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 02:03
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg nem ok nélkül.
2015. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 Juliusz48 ***** válasza:
40%
Természetesen az MLM ngyon jó, ha te találsz ki valami olyan terméket amire mindenkinek szüksége lenne, de még nem létezik, mert el tudod kezdeni kicsiben és a forgalommal együt növekedhetsz viszont nem kell előre marketingre költened. Ha olyan termékekbe szálsz be amit minden sarkon kapni más néven ott nagyon kezgik az árakat hasonlítani és akkor már az utazás és bemutatószervezés nincs ingyen. A piramis alján már nem egyszerű új embereket szervezni magad alá. és az hogy még eddig nem hallottál a cégről nem jelenti azt, hogy körülötted mér nincs telítve a piac. Könnyen lehet, hogy a bevételed elmegy a szervezésre.
2015. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha a MLM-ben a szervezéssel járó munka fölemészti a keresetét, akkor kapott a szar egy jó nagy pofont (ingyen dolgozik)
2015. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
51%

Ne keverjük össze az MLM-et a piramisjátékkal! Sajnos, sokan ezt teszik, fogalmuk sincs, mi a különbség a kettő között, és ezzel csak aláássák az MLM hírnevét. Ha jobban belegondolunk, minden vállalkozás, cég, szervezet stb. MLM, azaz többszintű (multi level). A legfőbb különbség a piramisjáték és az MLM között az, hogy a piramisjátékban alulról felfele áramlik a pénz, felülről lefele pedig nem jön semmi ellenszolgáltatás vagy termék.

Egy jó MLM-ben a rendszer tulképp a marketing-. reklám-, PR- stb. tevékenységet, a szállítást, raktározást stb. fizeti ki jutalékként az ügynöknek. A szokványos kereskedelemben ezeket külön, szakosodott cégek végzik (természetesen, szintén pénzért (=jutalékért).

Hogy mennyi idő alatt lehet belőlük "meggazdagodni"? Ez 3 dologtól függ: a terméktől, a marketingtervtől (azaz a jutalék mértékétől) és a MUNKÁTÓL. Cégenként változik. Legegyszerűbb, ha azt nézed meg, hogy mennyit keresel 1 millió Ft. forgalom után. Aztán kérdezz meg egy benzinkutast, egy mekis kiccsajt, hogy neki mennyi a NETTÓ nyeresége 1 millió Ft értékű eladás után. Aztán számolj...

2015. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

1.: A benzinkutas nem fogja megmondani, mennyit keres 1 milka után, mert nem tudja lebontani egy személyre (a saját személyére) az össz-bevételt!

2.: A McDonald-os csajszi sem fogja tudni megmondani, mennyit keres 1 milka után, mert ő sem tudja lebontani a saját személyére az össz-bevételt.

3.: Az MLM-ből csak 3 féle ember tud megélni:

a) aki tulajdonos vagy felsővezető a cégben

b) aki közös őse/rokona/jóbarátja/jó ismerőse a cégtulajdonosnak, vagy a legfelső vezetőség egyik tagjának

c) aki benyal vagy befekszik a közvetlen főnöke főnökének


Ennyi…

2015. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
megégeted már magad MLM-el?
2015. ápr. 26. 22:38
 27/46 anonim ***** válasza:

Nem égette. Csak ő az aki 7 éven keresztül feketén dolgozott. 7 év után sikerült valahogy normális munkát találnia.

Ennyire "hiteles" ember. És az ilyenek osztják az észt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4724856-h..

2015. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Szerencsére, nem, mert amikor (kb. 1 éve) próbaként – hogy ne vádolhassam magam, hogy meg sem próbáltam – TÉNYLEGESEN is „becsekkoltam” egy MLM-cégbe (korábban csak tájékoztatókon jártam, és kivétel nélkül negatívak voltak a tapasztalataim), egy hét alatt igazolva láttam az igen erős, negatív előfeltételezésemet, amikor is az egyik – már magát korábban bedolgozó (nyilván, valamelyik főnök ismerőse) fazon 16 éves kölke kapta a számítógépes adatfeldolgozás melóját a cégnél, holott én programozási szintig értek a számítástechnikához, és már nem egy komoly szoftver van a hátam mögött!... (Ja, és olyan – röhejesen átlátszó – módon kellett volna termékeket értékesítenem, amitől felállt a szőr a hátamon!...)


Ennyi.

2015. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

29-eském! Szinopei Diogenesz soha sem dolgozott (még feketén se…), mégsem érsz fel hozzá!


Vagy ott van Miléthoszi Thálész, aki midőn felrótták néki szegénységét, meg azt, hogy a filozófia haszontalan, csillagászati módszerrel kifigyelte, hogy a következő évben bő olajtermés lesz, és még télen előteremtett egy kevés pénzt, és valamennyi milétoszi és khioszi olajsajtóra foglalót adott, majd olcsón kibérelte őket, mivel senki sem ígért többet; mikor aztán elérkezett a megfelelő alkalom, egyszerre és hirtelen nagy kereslet támadt, s ekkor ő olyan áron adta az övéit bérbe, ahogy akarta, s így sok pénzt halmozva össze, bebizonyította, hogy könnyű megvagyonosodniuk a filozófusoknak, ha éppen akarnák; csakhogy nem ez az, amire törekszenek.


Nos, én leginkább írónak tartom magam – szerintem zseniális vagyok! –, de ha nagyon akarom, én is képes vagyok, akár egy év alatt meggazdagodni! (Sztem, te, 29-es, még 50 év alatt sem lennél képes gazdaggá lenni!... Bizonyítsd, ha az ellenkezője az igaz!)

2015. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Mondom: az MLM-ből csak 3 féle ember tud megélni:

a) aki tulajdonos vagy felsővezető a cégben

b) aki közös őse/rokona/jóbarátja/jó ismerőse a cégtulajdonosnak, vagy a legfelső vezetőség egyik tagjának

c) aki benyal vagy befekszik a közvetlen főnöke főnökének

2015. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!