Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyem Tapasztalatok vannak...

Milyem Tapasztalatok vannak az MLM-el kapcsolatosan? Van aki elért magas szintet passziv jövedelmbe? És kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 02:03
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
60%

Majd ha 5 év múltán is működik az az MLM, akkor esetleg.

A Botanoo, meg a Zeek is milyen király ötlet volt először. Aztán a fejesek felmarkolták a lóvét és összedőlt a piramis. Sőt, a fogyasztói csoport is nagy királyság volt először.

2015. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Itthon 2011 óta van világszinten elvileg (vagy az USA-ba) 2005 óta
2015. febr. 1. 20:20
 13/46 anonim ***** válasza:
87%

"A Botanoo, meg a Zeek is milyen király ötlet volt először. Aztán a fejesek felmarkolták a lóvét és összedőlt a piramis. Sőt, a fogyasztói csoport is nagy királyság volt először."


Egyik sem volt király ötlet. Mindegyikkel szívott az, aki alul csatlakozott. Mindegyiknél csak úgy számíthattál megtérülésre, ha valakit beszerveztél.


A fogyasztói csoport ma is jó dolog elméletben. Más kérdés, hogy hamis infókkal, hitelként beállítva próbálják eladni. Ez viszont tisztességtelen. De nem a rendszer, hanem az azt kihasználók az elítélendők.


A worldventures nekem nem megy át a szűrőn. De neked kell megítélned, hogy neked megéri-e a tagság... Ha szerinted megéri, csináld! Válts tagságot, élvezd az előnyeit, MAJD, miután meggyőződtél, hogy minden OK, hogy tényleg a legjobbak az árai a piacon, szólj erről a barátaidnak, hogy ők is jól járhassanak! Ha neked nem éri meg, ne csináld. Ez pont ilyen egyszerű.

2015. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
60%
Internetes videókon volt egy hapsi aki előadta magát hogy mekkora fej. Olyan továbbképzéseket tartott ami három napos, és a belépti díj több mint százezer forint. Ott mást sem mondott, csak hogy milyen jó ha valakinek van pénze, és ezért járjanak a tanfolyamaira, mert majd elmondja hogyan lehet sokat keresni,de másról sem beszélt hogy hogyan szervezzenek be még embereket. . DDD Elmesélte az életét, valami szakmunkás bizonyítványt akart diplomának beállítani. De még beszélni is tájszólással beszélt. DDD Na én ilyenektől nem kérek tanácsot.
2015. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
A Worldventures elviekben megbízható cég..megnyerték az utazási irodák Oscar díját (pontos nevet is írtak, csak hirtelen nem jut eszembe) és negatívat se hallottam róluk...
2015. febr. 1. 21:50
 16/46 anonim ***** válasza:
64%

Megbízható cég, igen.


Én nem vagyok semmi jónak elrontója, úgyhogy rákerestem egy ajánlatukra más oldalakon (booking.com és társai), és ugyanoda ugyanakkor, ugyanabba a szobába találtam jobb ajánlatot máshol. Én ezt tapasztaltam. Szóval fizetsz tagdíjat, és cserébe az áruk sem a legjobb? Kinek éri ez meg? Nekem nem. Neked igen? Hogyan? Na ezen múlik kb.

2015. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Aki nem tag az is láthatja az áraikat?:O Úgy tudtam csak a tagok nézhetik meg
2015. febr. 1. 22:45
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tudtam csak a tagok nézhetik meg"


:) És ez mit mond neked? Először fizess, aztán megmutatjuk, mire fizettél... Szerinted ez normális?

2015. febr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
51%

"A díj, amire gondolsz, az Ernst and Young."


A leendő balek fizeti a könyvelési auditot? :-))))


Botanoo kapcsán, aki inkompetens a karbongazdaságtanba, az most jól meg tudja magyarázni, hogy király ötlet volt és kinek és hol érte meg belépni :-)), míg a szakmaiak alapból átlátták, hogy átverés, az Ausante-hoz hasonlóan és lehetne sorolni sok egyéb más mlm céget ide.


A passzív jövedelem nem arról szól véleményem szerint, hogy dolgozunk vele napi 1-2-3-4 vagy ki tudja mér hány órát, hol 40, hol meg "európasi szintű " minimálbér alatti 1000 euró/hó-ért, sokat utazgatva és "beszélgetve".

2015. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül negativ mindenki :))
2015. febr. 2. 21:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!