Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyem Tapasztalatok vannak...

Milyem Tapasztalatok vannak az MLM-el kapcsolatosan? Van aki elért magas szintet passziv jövedelmbe? És kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 02:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
65%
két hét alatt milliárdos lettem.
2015. febr. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
68%

Én beszerveztem a Szíriusz rendszer utolsó két földönkívülijét is már, nekem 1 hét alatt sikerült milliárdosnak lennem bibíííí :PPPPP és csak napi 2-3 órát interneteztem hozzá!


*szarkazmus riadó*

2015. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%
Kesz atveres. Az egesz piramisjatek. Csak az alapitok jutnak jovedelemhez.
2015. febr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
50%
Nos, az előző válaszokat a tudatlanság és az irígység szülte. Én nem lettem milliárdos, de hat éve mlm-ezek és öt éve ebből élek!
2015. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
56%
Ebből nem lehet megélni. Akik itt azt hazudják csak be akarnak szervezni a piramisba. Átverés.
2015. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha tegyük fel felépítek egy olyan hálózatot amibe van 2000-3000 ember (feltételezés) és már jókora passziv jövedelemre teszek szert. Nem fizetnek ki? Az oké, hogy ebből a fölöttem lévő is keres..Ráadásul olyan MLM cégben gondolkodom, ahol nem kell árut vásárolni, hanem klub tagság van :)
2015. febr. 1. 13:08
 7/46 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, nézz szét az interneten, és nézd meg az arányokat, hányan lettek és nem lettek sikeresek.

Ja és azt továbbra is képtelenek megindokolni, hogy az MLM miért nem oldja meg a munkanélküliség problémáját ,ha mindenki előtt nyitva áll. De egyszerűbb a nekünk nem tetsző válaszokat feljelentgetni, mint érvelni, nem igaz? :)

2015. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
63%
Próbáld ki és fél év múlva írj ide, hogy sikerült, pár dokumentációval alátámasztva.
2015. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
57%

"És mi van akkor ha tegyük fel felépítek egy olyan hálózatot amibe van 2000-3000 ember (feltételezés) és már jókora passziv jövedelemre teszek szert. Nem fizetnek ki?"


De igen, ha a cég még létezik, kifizetnek. Ezért érdemes megbízható, nagy múltú céggel dolgozni.


"Az oké, hogy ebből a fölöttem lévő is keres.."

Nem, a fölötted lévő egyáltalán nem biztos, hogy ebből keres. A legtöbb normális cégnél ez nem törvényszerű. Viszont ha keres, azzal nyilván semmi gond, az nem a te pénzedből vonódik le.


"Ráadásul olyan MLM cégben gondolkodom, ahol nem kell árut vásárolni, hanem klub tagság van :)"


Az mindegy, hogy mi a "termék", a lényeg, hogy azért hajlandó legyen hosszú távon is fizetni az a 2-3000 ember. Ja, és hogy akkor is érje meg beszállnod, ha nem remélnél ebből pénzt. Tehát már maga a klubtagság érje meg. Ha pl. utazásos buliban gondolkozol, előtte mérd fel, hogy valóban jók-e azok az utazási ajánlatok, amiket a cég ad. Ja, és normális cégek adnak 100% megelégedettségi garanciát, tehát ha normális időn belül (nem 2 óra, pár hónapról beszéljünk) meggondolod magad, minden befektetett pénzed megtérítik, ha volt ilyen. Ja, ahol magadnak kell klubtagságot venned, hogy továbbadhasd, az pilótajáték-gyanús, pénzügyi közvetítő céget elmeszeltek már ilyenért.


Ma már meglepően jó ajánlatok vannak a piacon. Persze sok a szemét is, de ki lehet választani a jót. Egy "nyugati" átlagfizetés eléréséhez fél évre, napi 1-2 óra munkára van szükség.


Az még a javaslatom, hogy nyilván megkerestek olyanok, akik jóval többet tudnak a témáról. Teljesen rossz helyre keveredtél, hogy itt kérdezel ilyet, kérdezd őket. Itt mindenről, és mindennek az ellenkezőjéről is meggyőznek...

2015. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan a WORLDVENTURES érdekelne...
2015. febr. 1. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!