Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol keressek egy befektetőt,...

Hol keressek egy befektetőt, aki tényleg befektetne?

Figyelt kérdés
kb. 30 millió forint kellene, viszont félv év után már haszonnal dolgoznánk, benne dolgozom ebben az üzletágban, és nem hiszen el, hogy senkit nem érdekel, napi szinten 640ezer forintot lehet kitermelni -levonva a munkások bére, villany, gázszámla stb. de még így is rengeteg maradna!

2015. jan. 13. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vannak befektetési bankok (pontosan nem tudom melyikek, de hallottam róluk). Nem tudom, hogy ekkora (kis) összeggel foglalkoznak-e. Próbáld meg.
2015. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vegyél fel növekedési hitelt.
2015. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! megnézem a befektetési bankot!
2015. jan. 13. 14:48
 4/22 anonim ***** válasza:

Ilyen ütemben 2 hónap alatt visszajönne a pénz, sőt!

Mi ez a bomba üzlet? Kb. 30 miért nem tudod pontosan mennyi? Gazdasági számítások, kalkulációk, üzleti terved van-e? Belelátsz a cég pénzügyeibe is, vagy csak a részfolyamatba amit csinálsz? Mi a feladatköröd?


Érdekelne a befektetés, igaz csak mint részbefektető. Jöhet a privát is, ha itt nem szeretnéd kiírni.


Győzz meg!

2015. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy mi az, amihez "kb. 30m" kell, de a napi jövedelem viszonylag pontosan 640eFt...
2015. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

30 millát nem adnak oda neked üzleti terv, és cég nélkül.

Ez csak magánbefektetés.

15 éve üzletelgetek, de sose láttam olyat, hogy valami minden nap ugyanannyit hozzon. Sőt hétvégén is.

Itt valami hiányzik a képletből.

2015. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Erről ennyit, ennyire volt komoly a kérdés :)
2015. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Eggyáltalán nem vicc, mondom hogy benne dolgozom, és látjuk, hogy mennyi haszon jön le belőle! pontosabban csak engem érdekel ennyire, de élelmiszeripari befektetésről van szó. persze vevőket kell keresni, de a termék minőségi, el lehet adni, persze ez az elején döcögősebb, ez ezzel jár, minden kezdet nehéz.
2015. jan. 16. 15:15
 9/22 anonim ***** válasza:
Ahha, tehát akkor nem is 640e, hanem az elején semennyi, aztán döcögősen kevés, a végén meg bizonytalan. OK, köszi.
2015. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mint írtam, feljebb is 15 éves tapasztalattal a hátam mögött, nem láttam olyat, hogy valami fixen hozzon valamit.

Ebbe valószínűleg olyan 100 milliót kellene belerakni, és a kérdező szeretné a felét legalább. :D

2015. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!