Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most találtam ki életem...

Most találtam ki életem vállalkozását! Szerintetek?

Figyelt kérdés

A következő az ötlet:

Itthon finom víz folyik a csapból ott a fürdőszobában. Baranyában élek, itt a Mecsek, tele van ásványi anyagokkal.

Az lesz, hogy szerzek kezdőtőkét, Fél literes palackokban mentes vízként fogom eladni. Lesz valami jó design a palacknak, menő szlogen. Neten toljuk a marketinget.Szerzek engedélyt. Kijön a srác, megmutatom neki a fürdőt, előtte lemosom a csapot meg a tükröt, hogy higiénikus legyen. Pénz miatt nem kell aggódni. Írok ki uniós pályázatot, aztán megcsinálom az egészet állami, meg uniós pénzből.


Jó ötlet? Működhet?


2014. nov. 29. 18:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tehát, azt gondolom az üzlet működhet.

Van mellette jelenleg is jövedelmem, ezért nagy baj nem történhet, csak utána kell néznem a dolgoknak.

Az utolsó kettő válaszát még majd gyakorlatban is elemzem, mert lehetséges, hogy van valóság alapja.


Ezzel a jótékonykodással nagy előny kovácsolhatnák a vetélytársakkal szemben, továbbá társadalmilag is elfogadtabb lenne a termékem.


A PET palackot is egyedire tervezném, hogy ezáltal is kitűnjön a tömegből. A csomagolás szinte fontosabb, mint ami benne van. Víz-víz. De! Ha jótékony célokat szolgál, jól néz ki, továbbá van egy jó szlogenje, akkor garantált a siker.

2014. nov. 29. 21:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Sok tudatlan barom van az országban, csak jó marketing kérdése a dolog, tehát a sikerre megvan a lehetőséged :)
2014. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Komolyan vannak ennyire idióta emberek, mint a kérdező?
2014. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
XDDD te jó ég!
2014. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért, mikor az ÁNTSZ enegedélyt majd kikéred, kiváncsi leszek az arcára, hogy a te higénikus fürdőszobádra milyen büntetést fog adni.

Aztán a NÉBIH is jól fenékbe rúg :D

2014. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!