Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most találtam ki életem...

Most találtam ki életem vállalkozását! Szerintetek?

Figyelt kérdés

A következő az ötlet:

Itthon finom víz folyik a csapból ott a fürdőszobában. Baranyában élek, itt a Mecsek, tele van ásványi anyagokkal.

Az lesz, hogy szerzek kezdőtőkét, Fél literes palackokban mentes vízként fogom eladni. Lesz valami jó design a palacknak, menő szlogen. Neten toljuk a marketinget.Szerzek engedélyt. Kijön a srác, megmutatom neki a fürdőt, előtte lemosom a csapot meg a tükröt, hogy higiénikus legyen. Pénz miatt nem kell aggódni. Írok ki uniós pályázatot, aztán megcsinálom az egészet állami, meg uniós pénzből.


Jó ötlet? Működhet?


2014. nov. 29. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát, még egy kevés csiszolni való van rajta.. :) De hajrá!
2014. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

:D

Sajnos ásványvízként csak valódi ásványvizet tudsz eladni. Egy ipari kút kiépítése nagyon pénzigényes, na meg a konkurencia is hatalmas a vizeseknél.

2014. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azt nem mondtam, hogy ásványvíz lesz!

Az lesz ráírva, hogy "mentes víz". Az üzletben pedig az ásványvizek közé fogják rakni. Az emberek azt hiszik majd, hogy ásványvizet vesznek. Pedig nem. Sima csapvizet, 3x annyiért. :)

2014. nov. 29. 19:16
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Erre uniós pénzt nem fogsz kapni, ahelyett keress más forrásokat.
2014. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egy próbát megér. Ha nem adnak, akkor muszáj lesz tényleg másfele is elnézni.

Van még egy ötletem. Ha már jól megy a víz, akkor kiadjuk reklám felületnek annak a kis "szalagnak" ami van a palackon.

Esetleg úgy tudnék uniós pénzt szerezni hozzá, hogy pl. eltűnt emberek képét nyomtatnám rá. Vagy a bevétel 1,5% valami alapítványnak adnám.

2014. nov. 29. 19:32
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
"Életed vállalkozását" az emberek átverése helyett érdemes valami olyasmire alapozni, ami hasznára van az embereknek, amire büszkék lehetnek az unokáid is.
2014. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem jó ötlet, hajrá!
2014. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
#6 büszkék lesznek majd a több tonnányi pénzre, amit ezzel a frappáns és egyedi ötlettel szerzett nekik!
2014. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
mi ebben az egyedi ötlet? javaslom, hogy nézd végig az ásványvizes flakonokon a leírást a boltban! meg fogsz lepődni...
2014. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Az utolsónál a pont. 3 olyan ásványvíz van az egész országban, ami valóban ásványvíz, a többi dúsított csapvíz.
2014. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!