Vvivien20 kérdése:

Lehet bajban vagyok?

Figyelt kérdés
A párom rámrakott egy céget és az egyik ismert sőrgyarral megkellett kötni egy szerződést 3x amire fejenként 22 millio támogatást kapott kaptam amit ő költött el!most perel a sörgyar engem a bankszamla inkasszo alatt van mert semmiért nem fizetett minden papirt alá iratott én meg itt ülök pénz nélkül!Rajtam van a cég a sörözőivel együtt és vissza akarja kapni úgy hogy qtirja másra! A tartozás ilyenkor rajtam marad? Mi lesz velem? Aggodom nagyon segítsetek
2014. nov. 29. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Cégnek van egy könyvelője, nos noname oldal helyett azt kellene felkeresni sürgősen + mellé egy jó ügyvédet.


Amúgy miért írsz alá olyan dolgot, amit nem ismersz? Csak azért mert a párod mondja? Ezek után még a párodnak nevezed őt?


Gratulálok hozzá!

2014. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert segiteni akartam nem tudtam h atverne!Az a baj hogy a könyvelő mindenki egyben a barátja és ők is hazudnak nekem!
2014. nov. 29. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Minél gyorsabban fordulj ügyvédhez. Engem érdekelne, mire kaptatok pontosan fejenként 22 milliót..
2014. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem fejenket cegenkent en abbol semmit nem lattam! Ez ilyen elo tamogatas h az o termekuket forgalmazod
2014. nov. 29. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:

a kérdésedet és a 4. hozzászóló által belinkelt többi kérdésedet olvasva azt kell hogy mondjam, Vivien te menthetetlenül naív vagy...


UI: leszel a barátnőm? szeretem az olyan csajokat akiket az orruknál fogva lehet rángatni és mindíg megbocsátanak minden hiba után...

2014. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

" a könyvelő mindenki egyben a barátja"


Mert ugyebár, az egész világegyetemben csak 1 könyvelő létezik!


Segítés és a hülyeség között van különbség.


rajtam is segíthetnél, szükségem lenne egy pár millára meg egy gyors menetre! Na mikor talizunk?

2014. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi itt az okos ember, kár hogy jóindulat kevés van bennük.
2014. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Vivien, sírva röhögök!! :D

Jókedvre derítetted Feribátyádat :))

2014. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!