Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megállom a helyem?

Szerintetek megállom a helyem?

Figyelt kérdés
Pályakezdő fodrász vagyok, a gyakorlaton es elmeletbol is nagyon jol teljesitettem a vizsgam 5os lett. Most nyitok egy fodrászatot magamban. Gyakorlati idom alatt nem rontottam el sem vágast sem festest. ., megis nagyon izgulok, talan attol, hogy ha valaki extra kivansagot ker nem tudom teljesiteni esetleg. Tovabbkepzesekre szeretnek jarni. Es meg tartok az ellenoroktol is mert ilyen helyzettel meg nem talalkoztam mi van ha talalnak valami okot amiert megbuntethetnek? Van valaki itt aki tud nekem segiteni? Barhova. fordulok senki sincs segitsegemre. :/
2014. nov. 11. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Elég nehéz dolgod lesz teljesen kezdőként ezt remélem tudod. Szeritem érdemesebb lenne inkább egy szalonba elhelykedned ahol vannak mások is (pl.kozmetikus, körmös, másik fodrász stb.) Így az ő vendégkörük is járhatna hozzád.


2. Ne izgulj (vagy legalább nem mutasd ki soha a vendégeknek). Te szívesen mennél egy olyan fodrászhoz, aki izgul? Mert én nem. Azonnal felállnék a székből és kimennék. Sokszor a vendégek azt sem tudják mit akarnak pontosan és a fodrászra bízzák a választást. Nem fognak olyat kérni, amit ne tudjál megcsinálni.


3. Nagyon jó,hogy továbbképzésekre fogsz járni.


4. Ha vállakozást kezdesz gondolom van könyvelőd. Akkor meg nem kell izgulnod az ellenőrök miatt, majd a könyvelőd elmondja,hogy mit kérhetnek és ezeket hol tartsd.

2014. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Talan ha keresnel magad melle egy uzlettarsat akinek van tapasztalata ilyen teren konnyebb dolgod lenne.
2014. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondlom háznál, számla nélkül menne... akkor csakis ismerősöket fogadj.
2014. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!