Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon lenne helyem Budapesten?

Vajon lenne helyem Budapesten?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, vidéken élek. Már éltem Londonban egy pár hónapot, ahova tervezgetem a visszatérést egy ideje. Viszont mostanában jött az ötlet, hogy Bp-re költöznék. Bármixerként dolgoznék. Talpraesett, határozott vagyok nem félek a kihívásoktól szerintem nem lenne gond. Van pár ismerősöm is velem egykorúak, akik többször ajánlották már, hogy segítenek ahol csak tudnak. Van egy kis félretett pénzem, mit gondoltok szerintetek megérne egy próbát, felköltözni munkát keresni és egyebek, vagy inkább maradjak külföldiánál?

2013. júl. 1. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Maradj külföldön... jobban jársz.
2013. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!