Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást tudnék...

Milyen vállalkozást tudnék indítani? Vagy melyik irányban indíthatnám el a karrierem?

Figyelt kérdés

anglisztika szakn végeztem, emellett tudok valamelyest németül és svédül. Ezeket próbálom szinten tartani legalább de inkább fejleszteni.

Jelenleg turizmus FOSZK-on tanulok, elsőéves vagyok.

Dolgoztam mezőgazdaságban, Tescoban árufeltöltőként, jelenleg telefonos operatőr vagyok.

Saját érdeklődésemet tekintve szeretek mozogni, edzeni, futni, főzni, odafigyelek az egészségemre, tehát az egészséggel kapcsolatos dolgokat is figyelemmel kísérem. Emellett még a spirituális dolgok vonzanak.

22 éves vagyok most, suli mellett annyit dolgozok, hogy nem igazán tudok félretenni. Havin nagyon maximum 10 ezer forintot. Mire lehetne építeni mondjuk vállalkozást, vagy hogy kezdhetnék el úgymond kitörni?


2014. nov. 5. 19:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!