Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes nyitni Szlovákiában?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon nehéz az élet mint Magyarországon, mint Szlovákiában. Mégis szeretnék otthon olyan vállalkozásba kezdeni amit megéri csinálni. Nem azt mondom hogy milliókat szeretnék keresni, csak annyit hogy kényelmesen meglehessen élni a vállalkozásból.

Várom az ötleteket



2014. okt. 23. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:

nem tudom mi magyarul a sportfogadás üzleti neve. nálunk niké. Aki szlovákiai az érti.

Ilyesmiről i a vélemény?

2014. okt. 23. 11:03
 2/5 anonim válasza:

olyant erdemes nyitni szerintem, ami meg nincs az adott varosban, kozsegben.

szlovakiai magyar vagyok, szoval a nike, hat sokan jarnak oda, mindig van ott valaki... ha nincs a kornyeken, ahol nyitni szeretned akkor megeri...

2014. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a gond hogy DS-en is szinte minden van nyitva- es nem tudom Dsen severen mennyi van beloluk.
2014. okt. 27. 07:40
 4/5 anonim válasza:
egy kocsma mindenhol jó üzlet :-)
2014. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az igaz.de kb 5000 euroig szeretnek valamit csinálni. 5000 eur meg egy kocsmához kevés
2014. okt. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!