Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes elindítani?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kaptam egy 2 szobás lakást ami 30000 eurót ér.Azon gondolkozok,hogy mi lenne ha eladnám és helyette saját vállalkozásba kezdenék ebből a pénzből és inkább albérletbe költöznék.Viszon csak 19 éves vagyok és semmi tapasztalatom nincs ezen a téren.Így érdemes lenne belekezdeni?

2014. aug. 11. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, így nem lenne érdemes belekezdeni.
2014. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondj le róla. Évente egyre több vállalkozás megy csődbe. Olyanok, ahol a tulajnak van tapasztalata. Nincs fizetőképes kereslet, és ez egyre kevesebb lesz.
2014. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add ki a házat, máris van pénzfolyamod.
2014. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

^^ Jah, és mehetne az utcára, okos. Még írja is, hogy az árából albérletezne, tehát most ott lakik.


Így ne vállalkozz. Akkor vállalkozz, ha látod, hogy valamire van igény és fizetőképes kereslet, és te jobban csinálnád mint akik most csinálják.

2014. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek megy a zöld kéz.Majd esetleg miután elvégeztem az egyetemet és értek valamihez,akkor belekezdek. :)
2014. aug. 12. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
A vállalkozáshoz nem pénz kell! El ne add a lakásodat, mert nagyon meg fogod bánni.
2014. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!