Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 16 éves vagy és van 600...

16 éves vagy és van 600 ezred. Mihez kezdenél vele?

Figyelt kérdés
Mire költenéd,mibe fektetnéd be ? Vagy hogy alapoznád meg vele a jövődet ?

2014. szept. 22. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%

Hűű nem is tudom, ez rengetek pénz, hirtelen nem is tudom meg mondani mit csinálnák ennyi pénzzel.

Jogsit megcsinálnám aztán nem tudom meghívnék mindenki vendégem egy italra meg taxival járnék suliba, csajnak mondanám ne fáradjon aztán hívnák egy taxit neki a suli elé!

de nem vágnék fel sose! még 1 gurigám lenne akk se!

2014. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
lekötném 2-3 évre
2014. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Azzal aztán sokra mennél,h jogsit csinálsz és taxival jársz suliba...

Tedd be a bankba.

2014. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
plasztikáztatnám magam meg gyúrnék szoliznék minden héten fiú vagyok de nem baj, meg ruhákat vennék passzolós feszes hawaii mintás inget én lennék a gigolo meg kibérelnék egy új verdát
2014. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

A mostani eszemmel egyértelmű, hogy lekötném kb. 10 évre.

De a 16 éves eszemmel valószínűleg CD-kre, telefonra, elektronikai kütyükre, ruhákra, rock-koncert belépőkre, cigarettára és kannás borra költöttem volna.


Ja, és 15-16 éves koromban minden vágyam volt egy gekkó...vagyis 2. Tuti azt is vettem volna. :)


24/N

2014. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
azért nagyon látszik a válaszokon, hogy a tiniknek fogalma sincs, hogy ez nem olyan sok pénz...(halkan szidnám most egy kicsit a magyar oktatási rendszert)
2014. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hmm a kannás bor jó ötlet. Kijön belőle pár ezer liter...
2014. szept. 22. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
nem értetek hozzá és okoskodtok, a bankbetét nem ér semmit a lányok betétei többet érnek a szárnyasbetétek
2014. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
A bankbetét most nem ér semmit. Talán vennék rajta gépkocsinyeremény betétkönyveket, vagy kötvényt. Vagy ha fiú lennék, vennék egy ócska kocsit/motort, felturbóznám és eladnám drágán és így tovább, talán azzal gyarapodna. Ha lány lennék talán megtanulnék ólomüvegezni, tiffany lámpákat készíteni, abba fektetném a pénzt és utána az anyagokba, talán ha ügyi lennék el is tudnám jó áron adni őket akár az Ebay-en.
2014. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Vagy elkezdenék gyűjteni valamit ami később sokat érhet, bár nem tudom mit, régi barbi babákat, legót, kinder figurákat, orosz órákat, régi rádiókat, arany ékszereket? Nem tudom mi az amit érdemes lenne gyűjteni...
2014. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!