Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe forgatnátok ezt a pénzt?

Mibe forgatnátok ezt a pénzt?

Figyelt kérdés
Ha 17 évesek lennétek 200 ezer forinttal a számlátokon mit csinálnátok hogy gyarapodjon?
2014. máj. 28. 10:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

hmm lisztbe... :D


viccet félretéve ez nem elég semmi komoly banki befektetéshez, még értékpapírszámlát is felesleges lenne hozzá nyitni, inkább tedd le a jogsit belőle ha még nincs, annak később is hasznát veszed, sok olyan állás van ahol alapkövetelmény a jogsi

2014. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták azzal jársz a legjobban ha megcsinálod a jogsit, befekteted ezt a pénzt saját magadba. :)
2014. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Póker.
2014. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenkinek van üzleti érzéke,és igen üzletelni már lehet ilyen összeggel.Nem az alatt értem a befektetést hogy egy cégbe,papírokba,stb.. mivel nem értek hozzájuk,s nem is bízok bennük.

Azonban ha én veszek haveromtól egy bukósisakot,2 ezer ft-ért,tudom hogy eltudom még aznap adni 5-ért.

Veszek egy mobilt 20-ért azt 3 nap múlva eladom 30-ért.

Én így keresek pénzt 19 évesen,és ezért van saját autóm,saját pénzből tankolok,és lassan saját házra pénzem.. nem falun.. :)


Ehhez üzleti érzék kell,gyorsaság,és széles ismeret mindenben.

Mivel egy átlag dolgozó ember nem ért ehhez,ezért lehet belőle pénzt keresni..


Csak úgy fogj bele ebbe hogy jó ideig csak nézelődsz,és informálódsz. :)

2014. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogsit, vagy nyelvvizsgát csinálj belőle.
2014. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 cli_hlt ***** válasza:
No igen, a saját tudásod, képességeid, lehetőségeid gyarapítására szánt pénz is befektetés, ilyen kamatkörnyezetben meg pláne :D
2014. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%-os igazad van, az orgazdaság hasonlóan a drogüzérkedéshez elég jövedelmező és tényleg nem ért hozzá mindenki. Sok rejtett munkaerős haver és az üzlet szárnyal, amíg a bilincs nem kattan a csuklódon :)
2014. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Tévedsz,nem veszek telefont papírok nélkül,és cigányoktól se semmit :)

Sőt bringát is csak papírokkal.

Kütyüket is papírral,garanciával(ha látom hogy 1-2 hónapos )

Emellett sok rendőr barátom is van.

Mert ugye akinek van valamihez érzéke,akinek van valamije csak bűnöző lehet? :)

2014. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez édeskevés, ez majdnem egy havi fizetésnek felelne meg. Ha lenne módszer gyarapítani, akkor mindenki csinálná a saját pénzével. Inkább a következőt tudom mondani, ebből egyet lehet választani:


a) Tartogasd a pénzt, és jól fog jönni akkor, ha mondjuk egy másik városban fogsz munkát találni és első hónapban fizetni az albérletet és megélhetést (bár még ahhoz is gyűjteni kell még).


b) Csináld meg a jogosítványt belőle. Vannak munkák, ahol előny, ha önéletrajzban szerepel.


c) Járj el magántanárhoz és tegyél korán középfokú nyelvvizsgát. Munkahelyeknél már alapelvárás az idegennyelvtudás, egyetemi felvételikor pedig többletpont jár érte.

2014. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Lerakom a jogosítványt :)
2014. máj. 29. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!