Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék könnyen meggazda...

Hogyan tudnék könnyen meggazdagodni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 08:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%

előző vagyok: lehet, csak az eszedre van szükség. ebben az országban egyrészt rinyálnak és nem tesznek semmit sokan, amiatt aki dolgozna, nem tud...veszélyes öngeneráli folyamat.

Üzleti tervezeteket, cégeket, vállalkozásokat nem tudok eladni, fejleszteni stb, csak mert rinyálnak, hogy kockázatos, mert nem látják át a rendszert még ha a szájukba rágod is.

Előbb szellemileg kellene fejlődni és nem ingyen várni az ellátásokat az államtól.

2009. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

Először is: az MLM nem piramis, mert a piramis illegális.

Az MLM rendszerű értékesítést meg a közgázon tanítják.

Igen jól lehet belőle élni.

Sok "ostoba" ember jogdíjakból él, kár hogy olyan buták voltak hogy belevágtak. Biztos azért keresnek jól, mert annyira buták...

Mindegy.


Kedves Kérdező! Könnyen sehogy sem fogsz meggazdagodni. A legális gazdagsághoz dolgozni kell, sokat. Az illegális meg mióta könnyű? A bankrablónak sincs egyszerű dolga szerintem.

2010. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Érts valamihez, amihez kevesen mások!

Vagy szüless bele nagy, működő vagyonba!


Én egyébként gazdag vagyok (szerintem), még elváltként is, két okos, szép, felnőtt gyermek, szerető és igazán megértő, kedves, jó humorú, D-90-es, értelmiségi, "aligszőke" feleségem van, az a foglalkozásom, amit otthon is szeretek csinálni, van apámmal egy tanyánk, + jó Buda kutya, rendezett, szép polgári körülmények, lakás, kocsi...

Nyolc éve még (szinte) hajléktalan voltam (MÁR A VÁLÁS MIATT...)


Egy szó, mint száz: IQ!!! + egy pici szerencse...


Legelőször fogadd el magad!

És olyannal foglalkozz, amit szeretsz is csinálni, neadjisten értesz is hozzá! Na akkor majd dölalé!

Ha csak simán gazdag akarsz lenni, örök lúzer maradsz...

Ez tuti!

A gazdagság egyébként is relatív: Akarsz egészségben, viszonylagos jólétben szép, nagy családban megöregedni? Vagy szeretnél most, azonnal százmillió dollárt a kórházi asztalodon látni süketen, féllábbal vagy súlyos cukorbetegen (vakon nem is láthatnád...)?

Mégegyszer mondom, én gazdagnak tartom magam: se száz milla, se magánrepülő, se Sharon Stone az ágyamban, de ismernek a szomszédaim, rámtelefonálnak a haverok, van egy fűtött lakásban 2000 könyvem, a kutyám ébreszt, a feleségem altat, ha akarok, megiszok "MÉG EGY KISFRÖCCSÖT"!

Asszem gazdag vagyok!

2010. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
60%

Én nem mondhatom neked hogy ide tedd vagy oda tedd a pénzedet

,inkább leirom hogy én hová tettem 250 dollárt,és kamatoztattam olyan formában ahogyan sehol se tehettem volna meg,ezalatt azt értem hogy,nem mindig a jól kitaposott ösvény visz a legjóbb eredményhez ,én már ezt megtapasztaltam,az én ,,tikom,, a TVI,-kockázat nélkűli magass hozamú befektetés,ha érdekel irok bövebb infót

Merthogy ugye mindig onnan jönnek a a jó ötletek és eredmények ha valamit másképp csinálunk a megszokottnál

2010. márc. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Gazdag pasi... :D

Ha férfi vagy, gazdag nő, vagy... gazdag meleg férfi (: (Y)

2010. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Valld magadat cigánynak, csinálj 5-6 kölyköt. Máris lessz havi 4-5 százezred tisztán és nem is dolgoztál egy napot sem.
2012. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!