Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne esetleg az oldalon...

Lenne esetleg az oldalon olyan befektető, aki szívessen társulna velem Anglia, London városában mobiltelefonok adás-vételével foglalkozó GSM üzlethálózat létrehozásához?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos miben nyujtanal tobbet mint a tobbi hasonlo uzlet?
2014. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Londonban van és Magyar ember csinálná, hol tudja ezt a többi bolthálózat? Magyarországi használt telefonokat árulná az elmaradott nyugati embereknek, Legyen végre Neked is jó telefonod! szlogennel. Bikinis lányok lennének az eladók.

Mit nyújtson mást a telefon értékesítés mellett? Masszást vagy fagyit is adjon?

Biztosan jó helyen rendelkezik üzlethelyiséggel a piaci környezet vizsgálata során felismerte telefonbolt kell ide, slussz. Pénze nincs de van szakmai tudása kereskedelmi tapasztalata, és beszállótokkal kötött szerződése. Már csak a pénzedre van szükség és indul az üzlet. Csak azt tudnám mért itt keres befektetőt?

2014. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokat éltem kinn Londonban. Rengeteget láttam és tapasztaltam és az angolok ímádják a technikával tartani a lépést és mindig a legújabb készülékeket szeretik használni, amit megis tudnak finanszírozni az ottani fizetésekből. Na már most, amit én tudok nyújtani.Az összeg 50%-t ami a befektetéshez kell, az ugyanis megvan,emellett tapasztalt vagyok az üzleti téren mivel kinn dolgoztam mint üzletkötő. Nem kell igazából sokkal többet nyújtani mint a kinti telefonosok, csak tartani kell azt,hogy megbízható készülékeket hozunk forgalomba. Tény,sok mobil gsm üzlet van kinn,de mindegyiknek nagyon nagy forgalma van. Nem feltétlen a telefonokból,hanem a hozzájuk tartozó kiegészítőkből. És azért itt keresek ezen az oldalon befektetőt mert úgygondolom,hogy vannak értelmes emberek, akik szívessen belevágnának egy nyereséges vállalkozásba. Amennyiben kedves első válaszoló érdekell a dolog, egy személyes találkozást követően Budapesten, felvázolnám hogy miként gondoltam létrehozni a vállalkozást.
2014. febr. 9. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
(Tudom hogy nem ide tartozik bocsi) de ha már itt kinnt telefonost akarsz nyitni akkor biztosan tudod a választ. Vettem egy nagyon drága legújabb telefon használtan 2 napja és ugy vettem hogy 2 év samsung garancia és stb.. imei t ellenőriztem és ez egy vietnám telefon ráadásul 2 év garancia helyett csak 3 hónap maradt... meg pluszba ki lettek benne cserélgetve dolgok mert látszik ( kijelző, hangszóró, kamera lencse) minden el van benne csúszva és nem illeszkednek jól. Ráadásul tölő hiba, töltési hiba is van.. beszéltem az eladóval azt mondta hoz nekem egy másikat. De a pénzt is visszakérhetem? Ezt már nem kérdeztem meg... mégegyszer bocsi hogy a kérdésedbe írtam kérdést
2015. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!