Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akinek nincs új pénztárgépe...

Akinek nincs új pénztárgépe kinyithat 2014. jan.2-án?

Figyelt kérdés

Mit történik velünk kereskedőkkel, ha még is kinyitunk a megfelelő pénztárgép nélkül.

Mit szól a kormány ha a kereskedők a pénztárgépek hiánya miatt szüntetik meg a vállalkozásukat és bocsátják el a dolgozókat?

Mikor fogunk már össze?



2013. dec. 28. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Már mért volna hülye? Nekem ugyanez a kérdésem van s velem együtt sok tízezer embernek. A NAV a mai napon nem tudott választ adni ugyanerre a kérdésre.
2013. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sorban állás lesz, de szerintem ha mindenkinek számlát írtok akkor ki lehet nyitni.

Ajánlom Facebookon az Online Kasszakárosultak csoportját, szerintem ott egyből meg fogják osztani, ha lesz hivatalos állásfoglalás.

Amúgy elég durva, hogy még nincs. Minden ismerősöm azt hajtogatja, hogy nyugodjak meg, úgyis tolják a határidőt (?). Holnap lejár, még nem tolták.

2013. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem találok a frászbukon online kasszakárosult csoportot.
2013. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha ennyi eszetek van, akkor ne nyissatok ki. Rettegjetek csak... idióták...
2013. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!