Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az apródon nemrégiben vásárolt...

Balazs8989 kérdése:

Az apródon nemrégiben vásároltam egy processzort ami 30. 000ft volt de nem azt kaptam amit rendeltem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
utánvétellel vettem, de ugyvolt hogy 8 magost küldenek, de helyette egymagosat kaptam, menjek rendőrségre? vagy mit tehetnék?
2013. dec. 11. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

miert, akitol vetted mar nem elerheto?


eleg gyakori atveresi forma, ezert nem kell postan rendelni draga dolgokat, hanem atvenni szemelyesen. tegyel feljelentest a rendorsegen, ha eleg sokan megteszik, talan ramozdulnak.

2013. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
apródrol le lett törölve. telefonon elsem érem , annyiras meggyözönek tünt , azthittem biztos. egyébként van valami esélyem? fognak foglalkozni ezzel az üggyel?
2013. dec. 11. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

eselyed van, csak keves. gondolom joval olcsobban hirdette, mint a bolti ar, jo uzletnek tunt.


'annyira meggyozonek tunt' na igen, nyilvan, egy csalo a leheto meggyozobbre veszi a figurat, kulonben hogy tudna csalni...?

2013. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen , és a rendőrség mit tud tenni? vigyem magammal amit kaptam? ha a lopással sem foglalkoznak, akkor ezzel fognak? mert történt multkorában egy eset, ellopták a táskáját anyumnak, de azóta se nagyon foglalkoznak az üggyel
2013. dec. 11. 17:07
 5/6 anonim válasza:
Készíts leírást az esetről és terjeszd facebookon,hogy másnak legyen esze,a pénzedet szeritnem is bebuktad.
2013. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze hogy bebuktam , csak már azért is jó lenne bosszút állni az ilyenen.
2013. dec. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!