Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vendéglátósok! Kinek kell még...

Vendéglátósok! Kinek kell még rajtam kívül percre pontosan betartani a nyitvatartást?

Figyelt kérdés

Egy sörözőt üzemeltetek egy kis faluban.Fiatalok járnak kultúráltan, családiasan szórakozni.Van egy helyi kedves rendőr úr, aki figyelemmel tartja, hogy záróra után 10 perccel akár vannak -e még Nálam.Ez hihetetlen számomra,hogy ez így működik,nem tudom miért ez a legfontosabb problémája,gond, verekedés még sosem volt,sőt a lánya is oda jár hozzám.:)

Nyitvatartási időt nem szeretnék hosszabbítattni a jogdíjak miatt, csak érdekelni,hogy más településen is tapasztaltatok ilyet, vagy ez csak Nálunk működik így.Bejön és megvárja, míg mindenki megissza az utolsót,amit zárás előtt kikért..


2013. aug. 20. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kevés volt az ingyenkávé...


Persze korrupció nem létezik, de erősíthetnél a vendégszereteteden.

2013. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!