Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan találjak befektetőt a...

Hogyan találjak befektetőt a saját tervemhez?

Figyelt kérdés
A terv nagy vonalakban kész van, tökéletesen pontos tervhez anyagi forrásra van szükség, hol találhatok olyan személyt vagy vállalatot aki fizeti a tervezési díjat és pénzt ad a terv megvalósítására?
2013. aug. 12. 21:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mint írtam BIZTOS vagyok benne hogy működne. Nem azt kértem ,hogy döntsétek el a befektetők helyett ,hogy ez egy életképes terv vagy nem. Megkérdezzem úgy, hogy a Microsoft vagy a PepsiCo. hogy szerzett befektetőket és akkor normális válaszokat kapok?
2013. aug. 14. 00:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ahogy előttem is írták próbálkozz kicktarterrel aztán meglátjuk, hogy az emberek is olyan tutinak látják mint te.
2013. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Mások úgy szereznek befektetőt:

Van tapasztalatuk

Van fogalmuk az üzleti életről

Van kész tervük

Ismernek legalább egy embert aki tud tanácsot adni, vagy fizet érte szakembernek


Viszont senki nem talált még befektetőt ezen a honlapon.


Ez a biztos,hogy működne dolog tarolt nálam:)

Több milliárdos üzleteket hozol fel példának, ebből gondolom,hogy a te terved sem 10millió megvalósítani.(ha még a tervezéshez is több millió hiányzik)

Viszont nagyon úgy tűnik minden mondatod,hogy még 2milliót nem fektettél egész életedben semmibe, de azt tudod,hogy biztos,hogy működne...


Ha ezt így adod elő,hogy BIZTOS,hogy működne akkor valóban a családtagok hülyítésével lehet próbálkozni.

2013. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Látom a moderátorok minden kérdést kitöröltek de inkább az a gyanúm, hogy ezt a kérdést kéne kitörölni mert csak balekokra vadászol. Gyakorikérdéseken keresel befektetőket, ugyan. És akkor még egyszer megkérdezem, ha olyan tuti a terv miért nem veszel fel hitelt? Hm? Vagy olyan tuti a terv, hogy inkább más pénzét mered csak kockáztatni. Ha kicsit is értenél hozzá tudnád, hogy nincs 100% os terv. Azt meg, hogy egyes értelmes válaszokat lepontozol különböző regisztrációkkal szánalmas.
2013. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hitelt elvből nem veszek fel, a kész terv megszületését pár millió gyorsítaná, de nem feltétele. Annak az embernek pedig azzal vádol, hogy több felhasználóm van és lepontozom az embereket nem is igazán tudok mit reagálni. Mi értelme lenne annak, hogy én ide többször felregisztráljam magam? Van már egy felhasználóm, ezzel alkalmanként ha érdekel egy-egy kérdésre a válasz, akkor felteszem. A vádad szintén beképzeltséget mutat, mert azt gondolod, hogy csak én gondolom rossznak a válaszod, miközben garantálni tudom, hogy én csak egyszer vagyok ide regisztrálva és nem is értékelek minden esetben. Másrészt ebbe fogsz belehalni, hogy a felhasználók által adott értékelésed 2%-al csökken? Kérdezd meg a moderátorokat az értékelések idejéről meg ip. címéről meg minden adatáról és rájössz, hogy én csak egyszer értékeltem. Illetve valaki írta még, hogy itt keresek befektetőket, ami szintén nem igaz, ha elolvasná a kérdést.
2013. aug. 15. 00:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem a saját válaszaimra gondoltam, hanem a 8. 9. 10. -re. Teljesen értelmes válaszok és nem értem miért vannak 30-50%-ra értékelve amikor mindenki hasonló véleményen van mint ők, rajtad kívül. Na mindegy ne veszekedjünk ennyit sz*ros százalékokon, egyébként most már biztos vagyok benne,hogy te tettél már fel ide hasonló kérdést. Csak nem a hajléktalanból lett sikeres vállalkozó? Akkor is fogta mindenki a fejét... Elvből nem veszel fel hitelt LOL továbbra se értem, hogy ha 100%-os mi félnivalód van a hiteltől... Órási multik, kereskedelmi bankok, államok vesznek fel hitelt ne keverd az átlag ember hitelével.
2013. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hitelbol a legjobb es legolcsobb vallalkozast mukodtetni! Csak a primitiv hozzanemerto ember allitja azt, hogy ez nem igy van! De ilyen felfogassal es mentalitassal szerintem sor melle menj dolgozni ott talan nem er majd csalodas es elhintheted az iget mekkora otleteid vannak....

Kertuk azt is valamit vazolj fel belolle, ezt se tetted, csak hogy tuti az otlet! Ez is ROLAD nem rolunk arulkodik...

LOOOOL kiraly

2013. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Hogyan találjak befektetőt a saját tervemhez?"


Erre a kérdésre egy biztos: Ha találsz olyat aki hajlandó meghallgatni, ne ezt a hülyeséget mondd,hogy BIZTOS a siker.

2013. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%

Biztos siker, 1000%, hülye vagy ha nem hiszed el, tuti üzlet, tutira bejön, ezért tart itt az ország, stb. :)


Ezen üzlet működőképességét bizonyító félmondatokon mindig halálra röhögöm magam...

2013. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%

Azt nem tudom,hogy a Microfsoft, Solyom vagy egyeb dolgok, hogyan talaltak befektetokre.


Viszont Sanders ezredes tobb,mint 1000 etterembe vitte el a receptjet, egy helyen fizettek volna erte ... De ott is meg kellett valtoztatni vegul a receptet

(KFC)

2013. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!