Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne igényetek egy saláta-és...

Vani08 kérdése:

Lenne igényetek egy saláta-és gyümölcsbárra? Mert én nem láttam ilyen konkrét vendéglátó helységet és Én szívesen járnék oda felfrissülni, egészségesen étkezni ha nincs kedvem főzni!

Figyelt kérdés

Párommal gondolkodtunk egy üzlet nyitásán, használtruha, bizsu bolt, szolárium.. de mind átlag ötletnek számítanak és rengeteget találunk belőle mindenhol, így hát nem vetélytárs szeretnék lenni, hanem inkább valami egyedi, ami nem igazán van, vagy épp egyáltalán nincs sehol!


Gondoltunk itt gyümölcsturmixokra, gusztusos gyümölcstálakra, mindenféle salátákra, gyömölcstortákra gyönyörűen díszítve stb. Esetleg ötleteket kérnék a továbbiakhoz, és hogy neked lenne-e ilyesmire igényed?! Ha nem, akkor mire lenne? (Nem Budapesten szeretnék boltot nyitni, hanem Dunakeszin vagy környékén!)



2013. júl. 9. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg salátabár van Budapesten, már 10 évvel ezelőtt is rendszeresen ilyenekben ebédeltem, amikor ott éltem. Többek között a Paulai Ede utcában van egy nagyon jó. Falafel talán a neve. Mindenféle salátákat, és frissen facsart gyümölcsökből készülő koktélokat, turmixokat árulnak. Szóval azért ez nem egy egyedi vállalkozás lenne. Ettől függetlenül hajrá, biztosan jól jönne egy ilyen Dunakeszin is!
2013. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mi többször is keresgéltünk, de nem találtunk hasonlót.. viszont ha Budapesten van is, az egy dolog, Dunakeszin viszont szerintem tényleg nincs, ha van is max. csak hasonló.. ahol épp árulnak gyümölcslevet vagy 1-1 dolgot az elképzelésünkből. Köszönöm a kommentet!
2013. júl. 9. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

2 dolog:

Közvélemény kutatást sose itt csinálj, hanem ahol élsz:D

Olyat csinálj, amihez értesz!


Azért ide kell pár papír is, aminek nem hiszem, hogy van nektek.

2013. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!