Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti hozzákezdenétek egy olyan...

Ti hozzákezdenétek egy olyan ület felépítéséhez, amihez 200ezer Ft indulás és napi 2-3 órai munkával 3 hónap alatt megtérül, utána pedig jövedelmez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 05:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Igazából én nem jöttem rá, valami februárban megrendezett pozitív gondolkodású napra hivatkozott a kérdező, de nekem a "nem hívogatok másokat, nem szórom tele mások postaládáját" és a "nem tudom hogy kell válaszolni nyilvánosan, ezért írok privátban" résznél dőlt meg a dolog komolysága, mint üzletember.


Azon felül ugye, hogy a tuti üzlet nem onnan ismerszik meg, hogy nyilvános fórumokon reklám, vagy bújtatott ügyféltoborzó kérdésekkel hirdetjük azt, majd privátban spamelünk... viszont tény, egyre több "Don Quijote"(szélMaLoM harcos) alkalmazza az utóbbi időben ezt itt.


Ez is csak egy ügynök-szponzor hibája, vagy Kyosaki mondta, hogy így kell? :-)

2013. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa volt, hogy tőlem kér segítséget, hogyan kell egy levélre válaszolni, aztán ő ajánlja fel, hogy a megadott címen megkapok minden segítséget és információt. Ennyire nehéz manapság e-mail-címeket szerezni?
2013. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Szia Norbert!Akkorát azért nem dőlt az egész,mert valóban nem kérdeztem,és nem válaszoltam még fórumokon,azért kattintottam a privát üzenetre.

Később láttam meg,hogyan kell itt válaszolni.

Ami pedig a kérdés lényegi részét illeti,semmi rendkívüli nem volt benne.

Abban tévedsz,hogy ez egy módja lenne az ügyfélszerzésnek.

Annak viszont valóban egy módja,megtudni,egy kérdéshez milyen szélsőséges válaszok lehetnek.

Üdv.

2013. febr. 27. 21:53
 24/36 anonim ***** válasza:

Tévedni emberi dolog és ha így van, be is ismerem...


A furcsa, hogy az elmúlt 3 hétben, 3 ilyen jellegű "ártatlan kérdés" volt,


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..


és mind privátban válaszolva kérte, vagy adta meg az elérhetőséget, hogy a részleteiről tájékoztassanak. Ez itt sem történt másként, de tényleg komolytalan ez a módszer én úgy gondolom, bár 16-150-200 ezer Ft lehet valakinek nem sok, másnak meg lehet épp két havi fizetést jelent. De ilyen sumákolós üzletekbe fektetni,bárhonnan is nézem, elég pazarlásnak tűnik, hiszen ha már minket is úgy találnak meg, hogy "ártatlan kérdést tettem fel", akkor vajon most hogy lehetne ezt folytatni? Biztos nem gy, hogy majd ezt a terméket, szolgáltatást fogják maguktól keresni az ügyfelek, mert akkora hiánypótlás a piacon..

Én ebből gondolom, hogy tapasztalat szerint ezek inkább olyan üzleti lehetőségek, amire nincs valós kereslet és ennek zászlós hajója a Direct Sales.

Pl. egy uzletiajanlatok.hu oldalon nem nagyon botlok én sem mlm-be..

2013. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Szia Norbi!

Nem tudom,mi volt az elmult 3 hétben,milyen kérdések és hol röppentek fel.Januárban nem voltam Magyarországon,és márciusban sem leszek a munkám miatt.Nem szokásom semmilyen üzleti lehetőséget összehasonlítgatni,semmivel,mert nem lehet.

Lehet idézgetni R.Kyosaki-tól,J.Canfield,Bryan Tr.,Lynn Grabhorn,Napoleon Hill és Nógrádi Bencén keresztül,Dévényi Lászlóig,egyet kell észre venni!Ugyan az az üzenete van mindegyiknek.

AKAROD,vagy NEM!

Érdekes dolgokat olvastam,sok helyen.Á,nem lehet,hülyeség,..ne már,megint ez .Ez az elfogadott hozzáállás!

Ezzel szemben én eMeLeM kalapom azok előtt,akik ilyen fogadtatás ellenére is kitartanak.

2013. febr. 28. 13:39
 26/36 anonim ***** válasza:
Hogy állíthatod be magad hiteles személynek, mikor már eleve a kérdést is sunyi módon rakod fel?
2013. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Szia!Konkrétan mire gondolsz a sunyiságot illetően.

Az összeget,az időt,vagy azt,hogy jövedelmez,illetve az egész kérdés lehetetlenségét.Vagy egyszerüen csak a kérdés feltevésének a módját?

2013. febr. 28. 19:53
 28/36 anonim ***** válasza:
Te ezt már csinálod. Még is úgy teszed fel a kérdést, mintha tanácsot várnál, hogy belefogj-e. De persze ezt is ki tudod magyarázni nyilván, de nem vagyok rá kíváncsi. Remélem a hétköznapi életben nem veszed fel ezt az MLM stílusú kommunikációt, mert tuti meg fog utálni a környezeted.
2013. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Hát, ha igaz amiket nekem privátban írtál, akkor most őszintén sajnállak, kérdező.

Gondolkodtam egyébként, hogy válaszolok annyit, hogy jobban jársz, ha elfelejted ezt az egészet. Még most sem tudom lett volna-e értelme.

2013. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Semmi okod nincs arra,hogy őszintén sajnáljál,hacsak nem a képességeim miatt.Más okod nem lehet,hisz nem tudsz semmi olyan dolgot,ami kiválthatna sajnálatot.

Vagy a próbálkozás együgyüsége mondatja Veled?

Mindenkinek köszönöm a kommentet.

Azoktól elnézést kérek,akiknek privátban írtam,és raboltam az idejüket.A hozzászólások számából és minőségéből kiszámítható az a hozzáállás amivel már lehet kalkulálni.Vagy éppen nem lehet.

Köszi a válaszokat!

.

2013. febr. 28. 22:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!