Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Örülnétek egy mosodának a...

Örülnétek egy mosodának a környéketeken, községetekben?

Figyelt kérdés

30 km-re van legközelebb egy olyan hely ahol pl nagyobb kabátokat vagy plédeket ki tudod mosatni. Olcsó is lenne.

Meg lehetne élni ebből, ha ilyen tényleg nincs a közelben? Később persze lehetne egyénileg kezelendő ruhákat is tisztíttatni. Hm?



2013. jan. 24. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

"Igen 300 ezer prifothoz, meg kell legalább 1.2 millió árbevétel."


Soknak tűnik az az 1.2 millió bevétel, de az napi 8 mosás...

2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És akkor még bele se számoltunk olyan opportunitykat, hogy mi van, ha sikerül egy kórház/tűzoltóság/akármilyen intézménnyel szerződni, hogy a kérdező mosodájában mosassák rendszeresen az összes egyenruhát.
2013. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Soknak tűnik az az 1.2 millió bevétel, de az napi 8 mosás..."


és akkor 5000ft egy mosás, nem sok az egy kicsit?

2013. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rendőrség, tűzoltóság, korházak tartózása szállítók felé 200 milliárd forint, volt tavaly, be is álhatna a 101.nek a sorba.

Nem sok az, úgy hívják adórendszer, most nem sorolnám fel azt kapásból 10 adót, amit fizetned kéne, plusz víz, villany, csatorna díj, bérleti díj, alkalmazott bére, mosószer.

És nem kis beruházás kell, mert a Tescóban kapható mosógép nem jó erre. Mindegy, keress fel egy könyvelőt, és majd rendet rak a fejedben pénzügyileg.

2013. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ki mondott ilyet, h ötezer 1 mosás? 500-at írtam. És hol láttatok olyat, h tűzön-vízen át mosodát akarok nyitni? Én csak feltettem egy kérdést, de nem csak ebben gondolkodom. Keresem, h mi az ami itt nincs 20-30 km-es körzetben, de az embereknek jó lenne egy ilyen. Fodrászbolt a másik amiben gondolkodom, mert minden szir-sz@rért be kell menniük a fodrászoknak a nagyvárosba. És itt fodrászból van bőven és lehet, h örülnének is, h ugyanannyiért megveszik a különböző spéci dolgokat és megspóroltak 60km-re való benzint és buszjegyet. De nem csak fodrászoknak. Minden nő keni a haját valamivel és sokan próbálkoznak saját frizurával otthon a tükör előtt, (ehhez kellhet spéci olló vagy akármi) hajfestéshez maguk is kikeverhetnek színeket, melírsapkával megcsinálhatják a melírt.
2013. jan. 29. 19:31
 16/16 anonim válasza:

Te nem mondtad, de volt itt egy hozzászóló, aki ugyan henceg hogy milyen jó kis buli, de én is úgy gondolom, hogy napi 8 mosásból nem lesz neki se 1.2 milliója se 300.000-re nettóban.

Annak idején nekem is megfordult a fejemben és bizony nagyon jó hely kell hozzá, hogy egy átlag kereset kijöjjön belőle.

2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!