Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mezőgazdaság elkezdése!...

Mezőgazdaság elkezdése! Segítség!?

Figyelt kérdés
Jövőre mezőgazdasággal szeretnék foglalkozni de az a probléma hogy nincs se szántóföldem se traktor meg eszközök !Vissza nem térítendő Pályázatból szeretnék beruházni ezekre de kicsit olvasgattam utána és nagyon sok feltétele van ! Lenne más út erre hogy meg tudjam venni ezeket a dolgokat ? Mihez kezdjek hogy kezdjek bele ebbe az egészbe ?? Akit tud segítsen !

2012. nov. 19. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Elég tág fogalom az, hogy mezőgazdaság.

Mégis, állatokat tartanál, vagy növényt termesztenél?

Azon belül mifélét?

...

2012. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Földműveléssel Kukoricával szeretnék foglalkozni
2012. nov. 19. 20:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Kukoricával éri meg legkevésbé foglalkozni.
2012. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát azt még meg is lehet változtatni de a lényeg az hogy földműveléssel szeretnék foglalkozni ! Hogy kezdjek bele ?
2012. nov. 19. 21:12
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez a 21. század nagy kérdése..


Szólj majd, ha sikerült, mi is ilyesmit szeretnénk. Csak nem tudjuk, hogy kezdjünk bele..

2012. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kösz a hozzászólást de hát ezzel nem sokra megyek .
2012. nov. 20. 08:13
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha nincs se föld, se gép, sem egyéb ami ehhez kell, vagy tőke az induláshoz akkor nem lesz egyszerű! Ez a "pályázatosdi" megint bonyolult, szerintem felejtsd is el a pályázatot. Max. hitel esetleg....
2012. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem először is végezz el egy "mezőgazdasági"tanfolyamot.Ez úgy is alapvető dolog ahhoz,hogy pályázhass.
2012. nov. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen a tanfolyamot el fogom végezni és utána pályázok !

csak még azt a pályázati pénzt is be kel osztani mert nem tudom hogy ( Fiatal mezőgazdászati támogatás 10 millió ft körül fizet) nem tudom hogy az elég lenne e ?!!

Köszönöm a válaszokat !

2012. nov. 22. 08:54
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
En azt javaslom, hogy menj ki kulfoldre dolgozni, es abbol a penzbol, amit ott megkeresel vedd meg eloszor a muvelni kivant foldet, majd az egyeb hozzavalokat, es ido kozben olvass a temaval kapcsolatos konyveket, cikkeket....stb. Es ha kitarto vagy, akkor lehet szerencsevel jarsz. En eppen ezt teszem jelenleg.
2012. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!