Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudnam az uzletemet...

Hogy tudnam az uzletemet kihozni a katyubol?

Figyelt kérdés
evekkel ezelott nyitottam egy markas ruha uzletet, amelyeleg jol is ment. de amint felepitettek az arcad nevu letesitmenyt, azok az emberek akik hozzam jartak, elpartoltak oda a h*ervis-be. tudom hogy ott nem olyan jo a minoseg miont nalam, meg hogy ok sokkal olcsobban kapjak meg az arut mert sokkkal nagyobb adagban tudjak megrendelni mint en. de megis mit tennetek a helyembe hogy kisse jobban menyjen az uzlet? elore is koszonom

2012. aug. 3. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Reklámoznám magam, ahol csak tudnám a célközönség számára. Meg megpróbálnék én is minnél jobb üzletet kötni a beszálítókkal.
2012. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az online értékesítés jutott elsőre az eszembe. Egy webáruházat ma már könnyű létrehozni, akár ingyenesen is és már nálunk is kezd egyre inkább terjedni ez a vásárlási mód,tehát szerintem esélyes a dolog. :)


A másik: ha van valami kimagaslóan jó ár-érték arányú terméked, akkor annak akár egy külön értékesítő weboldalt (blogot)csinálni. Pl:blogger.com-on ingyenes, később pedig ha saját domained lenne, oda könnyen átköltöztethető az oldalad.

2012. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Ja, és hirdetni, hirdetni, hirdetni az oldalakat.

2012. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt most találtam, érdemes megnézned: [link] :)
2012. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bővítsd a profilod, és akciózz sokat!

Pl vállalj ruhajavítást stb-t is meg én a helyedben autóbérbeadással is foglalkoznék vagy valami teljesen nem odavágóval.


Akciózás terén meg olyasmire gondolok, hogy pl kettőt fizet hármat kap, vagy X ezer forint vásárlás felett X százalék engedmény a végső árból.


Így jobban beindíthatod az árupörgést, a kuponra nem fogják felkapni a fejüket.

És reklámozz ahogy tudsz, lehetőleg számokkal, árakkal.


És a profilbővítést is vedd komolyan!

2012. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!