Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megverettem két NAV- os...

Megverettem két NAV- os ellenőrt a kocsmám előtt mert bunkók voltak. Akik bántalmazták őket, elhagyták a helyszínt mire kijöttek a rendőrök. Én persze nem tudok semmiről és nem is láttam semmit. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Szemtanú nincs mert senki nem látott semmit. Egy vendég sem tanúskodott, mindenki azt mondta, hogy ők nem láttak semmit, pont most érkeztek csak a helyszínre. A rendőrök nem csináltak semmit, felvették a jegyzőkönyvet amit a NAV-osok mondtak nekik aztán elmentek.
2012. jún. 25. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jó személyleírást adtak, akkor a rendőrök megtalálják őket, és valószínűleg felnyomnak. De ha a rendőrségtől nem is, a NAV-tól számíthatsz kiemelt ellenőrzésekre és büntetésekre, az szinte biztos.
2012. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ellenőrzésekre számíthatok? Miért? Azért mert a kocsmám előtt megvertek ismeretlenek két bunkót?
2012. jún. 25. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp most tettél beismerő vallomást, az IP címed alapján seperc alatt lenyomoznak és elkapnak. Bár gondolom kamu az egész sztori.
2012. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te előző! Nem szégyenled magadat? Hagyjad már nekem ezt az IP címes baromságaidat. Melyik országban élsz te és kinek írogatsz te, valami 8 évesnek? :)))
2012. jún. 25. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Inkább olyan 11-12 évesre tippelnék.
2012. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mert szerinted nem ült be egy könyvtárba, vagy kávézóba? :D
2012. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legközelebb -nem is olyan sokára - majd rendőri kísérettel mennek a navosok. Láttam már ilyet na akkor légy majd nagylegény
2012. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem feltétlen IP cím alapján lehet csak kinyomozni, rengeteg más lehetőség van rá. Csak hát a technika és egy műveltebb rendőr aki informatikai vonalon mozog magas a bére. Így drágább a leves mint a hús és nem fogják ilyen pitiáner ügyekkel terhelni őket. Megvan a nemzetvédelmi feladatkörük és e nélkül is van dolguk bőven...


A kérdésre: ha kiderül akkor nagyon komoly bírságot kapsz. ha nem akkor nyílván nem...

Itt kérdéses, ha elkapják a 2 tettest akkor eljár-e a szájuk, esetleg lehet, hogy zsarolni fognak...

2012. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Megveretted őket? ez igen, eccsém! nagy király vagy ám!

te, hol van ez a kocsma? lehet, hogy péntek este benéznénk pár haverral...

2012. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!