Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel lehet vendégeket csaloga...

Mivel lehet vendégeket csalogatni egy kocsmába?

Figyelt kérdés
Kocsmát nyitottam,de csak kevesen jönnek. Milyen akciókkal lehet odacsalogatni nemcsak az idősebbeket, hanem a fiatalokat? Csocsó, zenegép, biliárd, 2 tv van és kerthelyiség is. Hamburgert is vehetnek az italok mellé. Hirdetőújságban meg van hirdetve. Egyéb ötletek??

#söröző #kocsma #vendégkör #vendégcsalogatás #kocsma akciók
2012. jún. 14. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
az ingyen pohár/korsót ugy értem, ha ott rendelnek vmi grill kaját és amellé. Amig tart az EB hirdetheted is h 2 tévén lehet nézni az eb-t, esetleg ha tudsz kivetítőt szerezni ugy se lenne rossz dolog meccset nézni.
2012. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szórolap is jó ötlet lehet, ráirod, hogy például aki behozza azt a lapot 10% kedvezményt kap. Aztán hozz magaddal még 1 embert akció. Ha valaki hoz magával embert akkor kap 10% kedvezményt. Még ezek igy hirtelen eszembe jutottak. Ne csak hamburger legyen kaja, én fiatal vagyok, ugyh tudom h jo sok fiatal például azt szereti, hogy beülnek vhova fröccsözni és akkor mellé olcsón tudjanak kajálni. például legyen zsiroskenyér vagy melegszendvics, ezek olcsó dolgok. Esetleg süthetsz valamilyen finom sütit, minden ital mellé jár 1 kis süti vagy valami, azért rengeteg dolgot ki lehetne probálni.
2012. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a 10. hozzászólónak az ötleteket, ha van még ötleted, várom. Ment a zöld kéz.

A hamburgereket csak fóliában, hűtőben tarthatom, ott frissen nem készíthetem el, mert ahhoz kellene konyhát építeni. Tehát a grillezés kizárva sajnos :-(, pedig jó lenne, mert másik kocsmákban csak ital van, ennivaló viszont nincs. Viszont hiába a hamburger, hot-dog, nem fogyott, és csak 3 napig tartható el.

Köszi még egyszer az ötleteket.

2012. jún. 16. 13:04
 14/19 anonim ***** válasza:
Sör mellé sorsjegyet adtok, mit tudom én minden 10 vagy 15. re jöjjön ki egy ingyen korsó sör.
2012. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

KÖszi a többi ötletet is.

Zsíros kenyér is van, de melegszendvicset nem adhatok, mert ahhoz konyha kell.Ez a szabály !!!!

Ment a zöld kéz :)

2012. jún. 16. 13:06
 16/19 anonim ***** válasza:
Jajj ezt nem tudtam, akkor bocs.
2012. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat nem is irtam: legyetek minnél olcsóbbak, de gondolom ezt kár is volt leirnom.
2012. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az is jó ha jó nagy a választék, bocs h kb 5 választ irtam, csak igyjtutottak eszembe a dolgok.
2012. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

melyik városban van a kocsma


én már kedvet kaptam benézni

2012. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!