Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel lehet vendégeket csaloga...

Mivel lehet vendégeket csalogatni egy kocsmába?

Figyelt kérdés
Kocsmát nyitottam,de csak kevesen jönnek. Milyen akciókkal lehet odacsalogatni nemcsak az idősebbeket, hanem a fiatalokat? Csocsó, zenegép, biliárd, 2 tv van és kerthelyiség is. Hamburgert is vehetnek az italok mellé. Hirdetőújságban meg van hirdetve. Egyéb ötletek??

#söröző #kocsma #vendégkör #vendégcsalogatás #kocsma akciók
2012. jún. 14. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagymellű fiatal pultoslánnyal.
2012. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A szórólapok készítése sokba kerülne, és akinek odaadjuk, nem biztos, hogy bedobja a postaládákba, továbbá bérházak is vannak a környéken, de a zár miatt be sem lehet menni bedobni lépcsőházban lévő postaládákba.

Amúgy itt már működött kocsma, de bezárt az alkalmazottak miatt.

2012. jún. 14. 18:42
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csinos pultos lányok kellenének, de amit írtál jelző, nem éppen rájuk illik.
2012. jún. 14. 18:42
 4/19 A kérdező kommentje:
de azért ment a zöld kéz :-)
2012. jún. 14. 18:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Diák, illetve törzsvásárlói kedvezménnyel.
2012. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Hol van ez a kocsma? Amúgy szerintem a berendezés is nagyon sokat számít.
2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kis idő kell mire a fiatalok maguktól felfedezik hogy milyen jó hely és oda szokjanak
2012. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Jó a környék, de kisváros, így nem egyetemistákkal van tele, akiket ki lehet szolgálni alkohollal.

Berendezés: faszékek -és asztalok.

Az idősebbek szállingóznak, de inkább a fiatalokat kellene megcélozni, de mi egyébbel?

2012. jún. 14. 19:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
karaoke est
2012. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ital akciókat csinálj, esetleg csocsó bajnokság, ahol a nyertes csapat (2 ember) mondjuk 2-3 ezer forint értékben aznap ingyen ihat. Kerthelységben grill estet szervezel, sütsz husokat, hamburgereket ott, aki fogyaszt annak az első pohár/korső sör ingyen van. Igy hirtelen ennyi jutott eszembe ha még akarod hogy gondolkozzak és tetszenek az ötletek, irj.
2012. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!