Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb reklám egy ruházati webshopnak?

Figyelt kérdés
Mondjatok több példát is ha tudtok (facebook reklámon kívül) Előre is köszi.

2012. ápr. 21. 21:28
1 2
 11/13 Smartguy86 ***** válasza:
Értem. Tény, hogy nem a legjobb megoldás, de ha az összes többit futtatod, akkor már ez egy lehetőség. Én elsőre a SEO-t mondanám, azon nagyon-nagyon sok múlik és sokan nem csinálják jól. Vannak cégek, akik kifejezetten ilyesmivel foglalkoznak, hogy segítenek kialakítani a megfelelő keresőoptimalizált weboldalt.
2012. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy most az következik! Köszi az eddigieket!
2012. ápr. 22. 13:14
 13/13 anonim válasza:
100%
SEO mellett, egy tipp: Gondold végig, hogy a neten milyen oldalakat nézeget leggyakrabban a megcélzott vásárlóréteged és ha ezek megvannak, rangsorold őket látogatottság szerint (online látogatottság mérő programmal, sok van, keress rá), majd amelyik a leglátogatottabb, azzal kezdve, vedd fel az üzemeltetőkkel a kapcsolatot és kérj árajánlatot banner elhelyezésre. Széles és hosszú oldalbannerben gondolkodj, az nagyon látványos és cikkek olvsasása közben sokaknak odatéved a szeme. Keress olyan webhelyet, ahol animált bannert készíthetsz a saját feltöltött képeidből (sok ilyen van) és ott kiválasztod a megfelelő formátumot, amit a weboldal üzemeltetője odaenged az oldalára. Vagy, terveztethetsz is grafikussal bannert, (hozzáértővel). Ha megállapodsz adott weboldal üzemeltetőjével, akkor már sima ügy. Szóba jöhetnek például női magazinok weboldalai (Femina, Kiskegyed.hu, Glamour, sötöbö. Próbálkozni kell. Egy biztos: olyan hirdető felület, amelynek alacsony a látogatottsága, vagy nem releváns, akkor az olyan, mintha nem is tetted volna fel (pl. nincs sok esély egy autós vagy műszaki, esetleg horgász témájú oldalon egy női ruha üzlet reklámjának). Ennyit tudtam összeszedni, remélem, segíthettem.
2012. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!