Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb reklám egy ruházati webshopnak?

Figyelt kérdés
Mondjatok több példát is ha tudtok (facebook reklámon kívül) Előre is köszi.

2012. ápr. 21. 21:28
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
Vatera!
2012. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem reklám csak egy értékesítési mód! És ha árulnám is ott a ruhákat még csak azt sem tehetném meg hogy a leírásba be linkelem a webshopot mert ki tiltanak.
2012. ápr. 21. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:
YouTube
2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Felveszel egy celebet reklámarcnak és meg van oldva, de ez sok mindentől függ. Én elsőre azt mondanám egy jó weboldal+webshop, és ehhez egy baromi jó SEO, promózni ezerrel, nyereményjáték... minden amivel megfogod a vásárlót. Na meg az sem árt ha csinálsz egy kutatás mire van igény.
2012. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vateran ha felfutsz mint elado szep forgalmat tudsz szerezni a sajat webshopodnak. Ha ki alakul egy vevobazis lehet bombazni oket a reklamaiddal.
2012. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a beauty bloggerekkel érdemes "szerződni".
2012. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Annyira Vaterát nem szeretném erőltetni...

A webshop megvan és nagyon jó, igényes, megnyerő és árban is jó! Nyereményjátékok voltak és vannak is. Egy celebhez nagyon sok pénz kell, és nekünk még nincs annyi mert kb 1 hónapja csináljuk. Köszi az eddigieket! Jöhet még!

2012. ápr. 22. 10:37
 8/13 Smartguy86 ***** válasza:
Pedig a Vetara kitűnő felület. Sokan vannak úgy, hogy a felhasználónevük utal arra, hogy ők egy bolt. Az még nem szabályba ütköző. A Vaterának az a lényeg, hogy a hirdetési díjakat beszedje. Ha valaki a vaterán kívül vásárol, azt úgyse tudják ellenőrzini, de a te hirdetési költségeidet attól még megkapják, plusz ha valaki mégis ott rendel, akkor a jutalékot is. Ha senki nem vásárolni a vaterán boltoktól, akkor kinek érné meg ott hirdetni??? De látszólag megéri!
2012. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen én is fent vagyok egyébként vaterán és a nevem is a webshop ahogy te is írtad ez lehet egyfajta reklám, valóban. De ha már így bele mentünk megmondom mi a problémám a vaterával:

Nagyon egyszerű az hogy normálisan látogatva legyen a termékem ki kell emelni ami 400Ft nem nagy pénz tudom, de akkor már ezt is bele kell kalkulálni az árba drágább lesz. Ez még nem is lenne akkora baj, DE ha fix áras a termékem egyszerűen nem kell az embereknek vagy ha kell is nagyon sokára megy el. Ha meg egy forintról indítom azt az árat nem fogja elérni ami nekem meg érné! Tapasztalat mert már voltak fent ruhák.

2012. ápr. 22. 11:54
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah csak még annyit hogy nem azért nem kell mert drágán árulom a ruhát mert pl: egy miniruhát 5000 Ft-ért árulom és nagyon szépek máshol dupla annyiért adják!!! Szerintem ez ilyen hülye mánia az embereknél hogy licitálni akarnak minden áron. :)
2012. ápr. 22. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!