Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletet nyissak vidéki...

Milyen üzletet nyissak vidéki kisvárosban?

Figyelt kérdés
Vidéki kisvárosban, ahol szegények az emberek (én is) és nincs munkalehetőség ezért sok üzlethelyiség kiadó, viszont van Lidl, Spar, Real, Penny és sok kis bolt, a három lottózóból egy bezárt az öt bankból kettő már kivonult. Ja... és sok a kocsma és a turkáló. Szóval olcsón lehetne üzlethelyiséget bérelni, csak nincs ötletem, hogy milyen üzletet nyissak.
2012. ápr. 3. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szegény ember vagy és üzletet akarsz nyitni? Szerintem nem jó ötlet!
2012. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A szegénység relatív, annyi tőkém még van, hogy elindítsak valami vállalkozást.
2012. ápr. 3. 18:12
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

"még van" - itt a kulcsszó.


de ha nem értesz semmihez, nincs semmilyen szakmád, akkor felejtsd el hogy "valami válallkozás" és majd minden jó lesz...

2012. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most akarsz nyitni? Minden bezár. Egyedi dolgot árulunk nagyváros Fő utcáján, mi is költözünk olcsóbba. Semmit nem éri meg nyitni, főként hogy nincs ötleted, s nem is értesz hozzá.
2012. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
egy szóval nem írta,hogy nem ért hozzá!!!!csak ötleteket szeretett volna kérni.nagyonsok szegény ember már meg gazdagodott egy jó kis ötletböl.
2012. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszhoz: miből gondolod, hogy nem értek semmihez? Van két humán diplomám a munkahelyem megszűnt és a végkielégítésemet szeretném befektetni. (munkalehetőség itt szinte nulla)
2012. ápr. 4. 06:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Mert ha értenél valamihez, akkor nem lenne mindegy hogy milyen üzletet nyitsz. Hozzáértés nélkül tökmindegy mennyi tőkéd van, csak idő kérdése hogy elmenjen mind.


Ha valaki azt mondaná neked hogy autóalkatrész boltot nyiss, akkor tudnál vele valamit kezdeni?! És ha azt, hogy vetőmag boltot?! Na ugye.


A diploma az egy dolog, elég sok embernek van már: vállalkozáshoz nem kell diploma.

2012. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
O.K. ebben igazad van, viszont jobb valamit elkezdeni mint segélyen élni, szerintem
2012. ápr. 4. 08:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem jobb vállalkozni a mai világban!!!!

Előre halálra ítélve van!

Semmi nem megy, még a bejáratott boltok se már!

Max. Pest még nem halt meg!

De ahogy írod szegény emberek élnek körülötted!!!!

Nekem is van 2 diplomám, s egy üzletünk. Amihez értünk is, jó helyen is van DE a forgalmunk a tavalyi NEGYEDE!!!

Így a munkahelyemről kapott pénzből segítem a vállalkozást, hogy ne csukjunk be! Röhej!!!

2012. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteséget. Nekem ez a vállalkozási ötlet azért jött, mert közel ötven évesen nem kapok munkát. Tavaly szűnt meg a munkahelyem (28 évig dolgoztam ott), már 168 helyre pályáztam az országban, de semmi pozitív visszajelzést nem kaptam (vagy az a baj, hogy vidéki vagyok, vagy fiatalabbat keresnek ,vagy nem válaszolnak,vagy.....). Szóval kilátástalan a munkahely keresés, sajnos a végkielégítés pedig gyorsan fogy mert a számlák mindig jönnek.
2012. ápr. 5. 05:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!