Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kereshetek fiatalkorúan...

LOLoszto kérdése:

Hogyan kereshetek fiatalkorúan (14 évesen ) pénzt? TÖRVÉNYESEN!

Figyelt kérdés
Biciklire kéne több énz mknt amit szülinapra meg ilyenekre kapok és nem tudom hogyan keressek pénzt persze TÖRVÉNYESEN!!!

2012. márc. 27. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
színészet, szinkronszínészet, modellkedés.
2012. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és családi vállalkozásban törvényesen is dolgozhatsz akár bejelentés nélkül.
2012. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ha szüleid meg tudnák venni? mert akkor én felajánlanám hogy 2 hónapig Pl. mosogatok, porszívózok, szemetet szedek az udvaron vagy ilyenek tehát otthon dolgoznék meg érte :D

a bicikliért

2012. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

"szemetet szedek az udvaron"


tik nektek szemetes az udvarotok?

2012. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DannyZuko ***** válasza:
szerintem is a szülőkkel való alku a legjobb megoldás, mert 16 alatt nem alkalmaz egyik diákmunkával foglalkozó szervezet sem. Szerintem ajánld fel a kocsimosást, porszívózást, fűnyírást stb... Mondjuk ezt magadtól is megcsinálhatnád, de azért így kifizetődőbb :)
2012. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DannyZuko ***** válasza:
Ja igen... Én 15 évesen anyira szerettem pecázni (még ma is) hogy lejártunk napközben a srácokkal és eladtuk a fogást a halboltban :) Utána nyáron meg bekéretőztzünk egy kissebb benzinkúthoz és ott mostuk a kocsik ablakát. Mondjuk akkor még nem szólt érte a nav...
2012. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!