Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy művész hogyan tudja...

Egy művész hogyan tudja törvényesen értékesíteni a műveit?

Figyelt kérdés
Vettem Szoboszlón egy ürgétől egy képet, amit festéksprével, nagyon érdekes módon csinált. Nem az érdekel, hogy fizet-e adót, csak egy példát említettem. Egyik ismerősöm gyönyörű fotókat készít, Ps-el variálja őket, szóval ügyes. Az érdekelne, hogy ha ő ezt kinyomtatja, keretbe rakja, akkor milyen módon tudja ezeket értékesíteni? Természetesen nem megélhetésszerűen, és az sem volna baj, ha nem kellene kapásból tízezreket fizetnie. Hasonlóra gondolok, mint például az őstermelők. Biztos létezik ilyen más saját kezűleg előállított dolgokra is, nem?
2012. márc. 25. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Év 200.000 Ft alatti árbevételig bármit.
2012. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valami 600e-es határról hallottam /év.
2012. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan is. Lehet hogy itt is érvényes, de őstermelőknél biztosan.
2012. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!