Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy weblapkészítős...

Szeretnék egy weblapkészítős vállalkozást indítani. Egy elég alap dologra gondolok. Mik kellenek hozzá, milyen módon lehet törvényesen megcsinálni?

Figyelt kérdés

Lényegében weblapmotorokra (e107, Drupal) építenék, bármilyen oldal elkészítését, grafikai munkákat, dizájnt vállalnék, megrendelésre, igények, megbeszélés, tervezés alapján.

Nos gondolkozom, hogy egyéni vállalkozás formájában csináljam-e. Mert nem biztos, hogy jól járnék, ha csak úgy hirdetném magamat, hogy vállalgatok ilyet. Persze várom a véleményeiteket ezzel kapcsolatban is.


Sajnos nincs tapasztalatom vállalkozások terén, viszont jónak érzem magam weblapkészítésben (nem nagyképűségből mondom).


2011. máj. 23. 17:36
 1/4 anonim válasza:

Ne parázz, ha csakugyan jó vagy, akkor csak referencia kell és megfelelő marketing. Minél jobb referenciáid vannak, annál jobb. Ha nincs akkor csinálj meg pár oldalt ingyen vagy nagyon olcsón és aztán a következőkért kérhetsz rendes árat...

Én egyéni vállalkozóként csinálom és teljesen korrekt. Nagyjából minimálbéren kb. olyan havi 65-ből kijön az összes befizetnivaló ha nincs nyereséged...

2011. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te mennyiért csinálod? Esetleg van valami oldalad, amin meg tudom nézni a munkáidat? Csak kíváncsi vagyok...
2011. máj. 23. 18:37
 3/4 anonim válasza:
Készíts pár ingyen oldalt akár barátoknak, és az jó lesz referenciának. Nyugi, ha igényes a munkád, minden rendben lesz!
2011. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én vagyok a 18:18. Privátban megadom az oldalam címét ha dobsz egy emilt. Nem akarom magam reklámozni, mert nem akarok újakat, elég volt már, örülök ha a meglévő projekteket kordában tudom tartani...
2011. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!