Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy szedjek össze 1 milliót...

Hogy szedjek össze 1 milliót 8 nap alatt?

Figyelt kérdés
Kell a pénz. Nagyon. Minden megoldás érdekel.

2012. febr. 12. 19:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Van több is.

-uzsorás

- bank (bár az több mint 8 nap lenne)

- rokonok

- barátok

-kollégák

Bár nekem van 1 millióm,de azért még én is azt mondom,hogy csak úgy idegeneknek nem adnék könnyen..Azért ez nem kevés pénz,még akkor sem ha bőven van tartalékom..

2012. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Bankrablás, tested áruba bocsájtása (bár az 8 nap alatt sok menet lesz!), rablás, zsarolás.

Illetve nyerj jövő héten a lottón és add el a maffiának töredék áron a szelvényt (mert a Szerencsejáték ZRT 3 hét után fizet).


Más ötletem hirtelen nincs.

2012. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
add el valamidet.
2012. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsön, az megvan 1-2 nap alatt.
2012. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hitelképtelen vagyok.

Amim volt, már eladtam. Csak 4 számitógép, monitor és néhány kocsi alkatrész maradt.

2012. febr. 12. 20:13
 6/25 anonim ***** válasza:
Mire kell 1 millió így hirtelen?
2012. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
zálogház?
2012. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Volt egy üzlet, az befuccsolt. Hitelt vettem fel rá, amit vissza kell fizetnem.


Van egy aranynyakláncom azt majd leadom. De az is édes kevés lesz.

2012. febr. 12. 20:22
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs már semmid, akkor nem tudják behajtani a hitelt... majd ráírják a számládra és levonogatják a fizudból. Megoldás: Hagyd el az országot... ami pénzt össze tudsz kaparni azt használd egy új kezdetre... Aztán vagy elévül 5 év múlva a hiteled, vagy vissza tudod majd fizetni.
2012. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Elévülni sosem fog,és az sem mentség ha elhagyod az országot.Csak emelkedni fog az adósságod..Ha ilyen könnyű lenne,hogy csak le kell lépni és nem kell vele foglalkozni akkor minden második ember ezt tenné..

Egyébként megsúgom,én is leléptem,és otthon hagytam majdnem 2 milliós adósságot.Éveken keresztül küldték a levelet a régi lakcímemre.A végén már a szüleim címére(mint régi lakcímem) is mentek a levelek. 7 év után elegem lett,és elkezdtem visszafizetni.Már nagyon bánom,hogy nem rögtön kértem részletfizetési kérelmet,akkor nem emelkedett volna a 2 millió majdnem 5 millióra..

Kedves kérdező.

Semmid nincs amivel hitelt kaphatnál..Így a legokosabb,ha írsz a behajtócégnek vagy azoknak akiknél adós vagy,hogy szándékodban van fizetni,de jelenleg nem tudod egy összegben rendezni,így részletfizetést kérsz tőlük..Meg fogod kapni az esélyt,és így legalább nem lesz a duplája,triplája a mostani tartozásod..

2012. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!