Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek be, ha most...

Mibe fektetnétek be, ha most kapnátok 300 milliót?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmibe. Beraknám a bankba és élnék a kamatokból. Ha valaki csak úgy pikk-pakk kap 300 milliót úgy hogy előtte nem volt vállalkozása vagy befektetései, akkor pár év alatt el lehet veszíteni...
2011. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én sem fektetném be. Felvennék havi egy millát a kamatból és kész. Abból már szépen meg lehet élni, nem kell dolgozni, stb.
2011. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyelőre csak egy hosszú hawaii nyaralásba, aztán később lehetne gondolkodni, mi értelmeset kezdjek vele.. :D

A pénz mindenképpen felelősség, és ha már van annyi, hát tedd vele jobbá a világot, de nehogy elosztogasd, ingyen senkinek, egy fillért se!

2011. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bankba biztos nem raknám be, kevés a hozam.Valószínűleg alkalmaznék egy pénzügyi tanácsadót.

Esetleg pár év múlva tőzsdére vinném, most még biztos nem mert még nincs elég tőzsdetapasztalatom.

Ja és nem maradnék Magyarországon, hanem mennék az USA-ba.

2011. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
300M-nak a havi lekötetlen kamata 1M250e Ft. Szerintem ez bőven elég arra, hogy életed végéig semmire se legyen gond, úgyhogy én 200M-t beraknék a bankba a többit pedig fialtatnám, ez is egy havi 800e Ft-os kereset.
2011. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jó hát van aki megelégedne a kamattal is, én nem.

Minden lehetőség adott lenne ahhoz hogy még több pénzem legyen, hülye lennék nem élni vele.

2011. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És mit kezdenél a mégtöbb pénzzel? Jaj, istenem olyan idióta választ írtál, hogy az már fáj,
2011. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Te vagy idióta kedves barátom, nem értem miért idiótaság az ha valaki többre vágyik amikor reális esélye van.Ezért nem lesz belőled soha semmi mert megelégszel a kevéssel is.


A pénz hatalom.

De vegyük más szemszögből.Pl. indítasz egy vállalkozást máris teremtettél csomó munkahelyet amivel biztosítod sok család megélhetését.300millió szép összeg,de én pl ha tehetném szeretném luxus élet színvonalra emelni a rokonaimat,barátaimat is, a 300millió meg erre nem elég hogy tartósan luxus életmódot biztosítson mindenkinek aki fontos számomra.Hidd el tudnék mit kezdeni még több pénzel.És ne idiótázz le azért mert neked csak odáig terjed a fantáziád hogy berakod a bankba 'oszt jóvan...

2011. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mivel vállalkozó vagyok, és ezt szeretem, minden bizonnyal alapítanék még néhány kevés tőkét igénylő céget a mostani mellé. A többit befektetném más cégekbe, befektetési alapokba.


A banki kamat édes kevés, ugyanis az inflációval nem számoltok: ha az ÖSSZES kamatot kiveszed, és feléled, akkor a bent lévő 300M évről évre kevesebbet ér. Ha a kamatadót levonják, és az inflációnak megfelelő összeggel növeled a tőkét folyamatosan, akkor elég csekélyke összeg jön ki havonta, nekem ez gyakorlatilag most is megvan.

2011. máj. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Energiaszektorba.
2011. máj. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!