Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ennyiből milyen vállalkozást...

Ennyiből milyen vállalkozást lehet beindítani?

Figyelt kérdés
Tehát ha van 1M forintom, és egy kisvárosban szeretnék valamilyen vállalkozást indítani. Tudom, nem sok pénz ez a mai világban, de mégis? pL. egy kocsmát biztosan lehet találni ennyiért itt nálunk, de abban most nincs üzlet errefelé.
2012. febr. 2. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért az bőven beindítható:)
2012. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Mi a szakmád?
2012. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Amihez én értek, azzal nem lehet vállalkozást csinálni kis pénzből, és kis városban.

Egy horgászboltos, vagy ruhaboltos is sokszor csak belefog, és megcsinálja úgy, hogy addig még nem foglalkozott kereskedelemmel. Ismerek mindkettőre példát. Ilyesmik érdekelnének.

2012. febr. 3. 20:08
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből sajnos nagyon nehéz bármilyen vállalkozást beindítani. A hagyományos vállalkozások ugyanis általában úgy működnek, hogy az első 2-3 évben folyamatosan rengeteg munkát és pénzt kell belepumpálnod, de kivenni csak keveset tudsz. Persze lehet szerencséd, vagy jöhet egy jó ötlet, ami hamar megtérül..

Szerintem ma az egyetlen olyan üzlet, amihez nem kell kezdőtőke, az az MLM. Persze rendes céggel együttműködve, nem a "fogd a pénzt és fuss Kft" partnereként.

Sokan nem hiszik, de van benne lehetőség!

2012. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor nyiss te is ruhaboltot vagy horgászboltot.
2012. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ahhoz több pénz kell 1M-nál.
2012. febr. 6. 14:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizony ennyi pénzből be lehet valami vállalkozást indítani. A 23:33as tévesen gondolja hogy 1 millió Forint semmire sem elég. Én néhány éve mindössze kb. 450 ezerből indultam, ma már a főbb piacaim ausztria, románia, csehország és szlovákia. Magyarország harmadlagos piac a vállalkozásomban, és mindezt 450 ezer Forintból!
2012. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az szép! Ha nem titok, milyen vállalkozás?
2012. febr. 6. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:

A, méág gyűjtenék hozzá


B, felét eltenném, marad 500e az 2500$ (könnyebbs számolás miatt), 5e-ért(25$) lehet venni olyan oldalt ami 50$-t hoz 1 hónapban, vagyis 2500ból pontosan 100 ilyen oldal jön ki, ami 100x50=5000$/hó

2012. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Milyen oldalakról beszélsz? Nem hallottam még ilyenről, de szerintem ha ilyen egyszerű lenne, mindenki ezt csinálná. De érdekelne mi is ez pontosan.
2012. febr. 10. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!