Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Aki most több 10 milliomos...

Aki most több 10 milliomos hogy kezdte el?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%

"Először is vettem egy almát 50 forintért. Egész nap fényesítettem, tisztítgattam. Nap végén eladtam 100 forintért. Másnap vettem egy almát 100 forintért, fényesítés után el tudtam adni 200 forintért. Harmadnap pedig megkaptam a nagyapám örökségének rámeső részét..."

Bocsi:)

2011. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%
Írtam neked egy privátot, ott elolvashatod.
2011. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Smartguy86 ***** válasza:
2011. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
6%
sikkasztott
2011. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
5%
nézd meg ott a májkroszoft azok is lopták a wint
2011. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%
Egy tipikus átlag magyar ember felfogása. Aki gazdag, az csakis csaló, tolvaj, szálhámos. Csoda, hogy itt tart az ország?
2011. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Smartguy86 ***** válasza:

21:56 - Valószínű, hogy ott tartanának most, ahol, ha annak idején loptak volna maguknak bármit is. Amúgy meg a DOS-t "lopták", ami tulképp annyi volt, hogy egy félkész parancssoros oprendszert vettek meg olcsón és fejeztek be. A Windows-nak már csak az ötletét "lopták" az Apple-től, csak míg az Apple ragaszkodott ahhoz, hogy a drága hardvert is eladják a szoftver mellé, addig a Microsoft ügyesen szerzett magának egy masszív piacot. De érdekes módon az Apple se sértődött meg ezen, kinőtték magukat így is.


Persze ehhez hit kellett és tenni akarás. Ki lett volna Steve Jobs-ból, ha annak idején, mikor kirúgták az Apple-től, ennyit mondott volna: "Az a szerencsétlen bagázs rohadjon meg, ahol van!"...


Ma biztos nem gyászolnák milliók.


És te hol tartasz? ;)

2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

a mikroszoft ott tartott hogy hardwerileg nem tudta kezelni az egeret, nem tudták megoldani, erre az apple már softweresen megoldotta.


ha könnyű lenne kolopele, akkor mindenki gazdag lenne :D

2011. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Smartguy86 ***** válasza:

Hallottál már az aranymetszésről? Hát a Pareto eloszlásról? Akkor tudnád, miért nem lehet mindenki gazdag. Ez nagyon jól van így, hogy nem lehet mindenki gazdag. Nehogy azt hidd, hogy ezt emberek találták így ki. Nem. Ezt a természet alkotta meg így sok millió évvel ezelőtt. Így működik a világ. Kérdés, hogy te mire vagy képes azzal, amit kaptál.


És lehet szidni akármelyik multit, ha csak EGY jó döntésük lett volna egész életükben, akkor ma nem lennének sehol!


Ezt nem képesek sokan felfogni, hogy a vagyont, a sikert és az ezzel járó javakat nem csak megszerezni, de megtartani is teljesítmény! Persze sokan elbuknak már a gondolatnál... megelégszenek kevesebbel is, csak ne kelljen bevallani maguknak, hogy gyengék és gyávák voltak többre vinni...

2011. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
22%
"ha könnyű lenne kolopele, akkor mindenki gazdag lenne" Egy szóval nem mondtam hogy könnyű, de nem is lehetetlen. A "sikkasztott" szó miatt akadtam ki kicsit. Nem jó ha általánosítunk.
2011. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!