Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Beszállnátok egy üzletbe, ami...

Beszállnátok egy üzletbe, ami nem lehet veszteséges?

Figyelt kérdés

Első 1-2 hónapban neked olyan 4.000 Ft-odba kerül, de utána folyamatosan egyre több pénzhez juthatsz. Nem a semmire fizeted a pénzt természetesen, hanem egy Prémium minőségű szolgáltatást kapsz érte, nagyon jó áron, amit arra használsz, amire akarsz.


De mondjuk az üzlet érdekel. Beszállnál?


2011. szept. 6. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát havi 4.000 Ft-ért.. valószínű. Mondjuk attól is függ, mi az a prémium szolgáltatás. Mert ha pld. azt mondják, hogy a mobilommal hosszabb ideig telefonálhatok 10 perccel, akkor nem. Ha egy masszőr jönne ezért házhoz, akkor igen. Szal nagyon nem mindegy, mi az a szolgáltatás.
2011. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"ami nem lehet veszteséges"

Olyan üzlet nincs.

2011. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Tehát akkor Te nem szállnál be csak az üzlet miatt igaz?

Akkor semmiképpen sem néznéd befektetés szemmel. Gondolom.


Egy online konferencia terem a szolgáltatás ami 100 férőhelyes, minden extrával és 12 egyszerre webkamerával és mikrofonnal lehet jelen. Ezt a nap 24 órájában arra használod, amire akarod.

2011. szept. 6. 16:46
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, sőt tudtam, de létre jött egy ilyen cég. Persze ha az első pár havi 4.000-et veszteségnek könyveled el, akkor igazad van.
2011. szept. 6. 16:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok program van, ami ingyen is biztosítja ezt, ha épp ilyenre van szükségem :) Nem kell ezért havi négyezer forintot fizetni...
2011. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez nem, hogy "nem lehet veszteséges".. ez tuti bukta.

Kifizetsz 4000 ft-ot egy webkonferencia-teremre.. Bravo :)

Arra használod amire akarod.. csak pénzszerzésre nem :D

Mellesleg reklámozták nekem ezt az Iwowe vagy mi a szart, aztán a csajnak minden pontjára mondtam ingyenes alternatívát a videomailtól kezdve a tömeges levélküldésig és a webkonferenciáig.. Ki a hülye aki zért pénzt ad ki??? Agyfac :D

2011. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak nézz utána, hányan adnak ki pénzt normális konfi teremre :) Szerinted egy cég foglalkozik ilyennel? És mind drágább... Oké, nem mind, de meglehet nézni a különbséget :)
2011. szept. 6. 19:52
 8/18 anonim ***** válasza:
És mi a különbség?
2011. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a különbség, hogy ez egy piramisjáték, csak szolgáltatás mögé bújtatták. A kérdező meg nem vette észre.
2011. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugy van :) .. ha nked nem kellene pénzzel beszállnod, még mondhatnám az is, hogy ez egy jutalákos rendszerben történő értékesítési forma. Csak az a helyzt, hogy a te beszállási pénzedből foltozgatják a jutalékos kifizetéseket. Lásd Il Ferro :)
2011. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!