Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Tippmix nem veszteséges a...

A Tippmix nem veszteséges a Szerencsejátékok Zrt-nek?

Figyelt kérdés
Mert tapasztalataim szerint aki egy kicsit is bele tanul az többet nyer mint amennyit elveszt.
2011. szept. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira veszteséges lenne, nem csinálnák. És amúgy azzal meg ne számolj, hogy "aki kicsit beletanul", mert az emberek köztudottan hülyék, és nem tanulnak bele.
2011. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszteséget termelne, már rég nem lenne...
2011. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A többség szerintem meg többet veszít, mint amennyit nyer. Akármennyire is figyeled mondjuk a focit, nincsen 100%-ban biztos tipp. Ami biztosnak tűnik, azt nem éri meg kiválasztani, mert annyira alacsony a szorzó, ráadásul ez sem 100%! Lásd a keddi Barca-Milan vagy a hétvégi Levante-Real Madrid meccset.


Ami pedig jobban fizet az nyilván rizikósabb, ezért nehéz eltalálni. Én már próbáltam több fajta szisztémában játszani, egyikből sem gazdagodtam meg.

2011. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
meg még annyi hogy egy tippmix játékba nem lehet bele tanulni! max tisztába lehetsz azzal hogy melyik csapatnak mi a taktikája, hogy játszik és eltudod dönteni hogy kire teszel. de mindig tisztába kell lenned azzal hogy ha megtippelsz egy meccset, soha nem lesz 100%, csak 50%
2011. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haverom kb 1éve tippmixel heeti rendszerességgel és még egyszer sem nyert
2011. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!