Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek csináljak szórólapot?

Szerintetek csináljak szórólapot?

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatásra gondoltam!

Azzal talán keresnék zsebpénzt,de nem tudom hogy kezdjek hozzá!Megéri szórólapot csinálni?

Ha igen,mit írjak rá?

Légyszi segítsetek!


2011. jún. 30. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szórólapot, inkább ilyen letéphetős aljút. Annyit írj rá, hogy kutyasétáltatást vállalsz nagyon olcsón, esetleg ha van valami tapasztalatod, arról írj. De ne fűzz hozzá nagy reményeket, manaoság az embereknek nem igazán van ilyenre pénze.
2011. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elnézést az offért, de nem is kis felelősség ám ez. A kutya nem biztos, hogy elfogad téged, nem megy el veled, ha rátok támad egy másik kutya, nem biztos, hogy meg tudod védeni a rádbízottat, stb stb. Sok-sok aggály szól ellene.

Amúgy szórólap és cetlizés helyett inkább kutyakiképzőkkel venném fel a kapcsolatot, már ha tényleg értesz is a kutyákhoz és szereted is őket. Ezesetben viszont az "állatgondozás háznál" többet hozhat. Tehát valaki elutazik, de te napi kétszer bemész, etetni, itatni, (sétáltatni) stb. Ez elég bizalmi dolog, de létezik; hozzáértőknek.

2011. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vagy csinálsz névjegykártyát és minden kutyát sétáltatókezébe adsz egyet. Meg párat kiraksz a kutyakozmetikusnál.
2011. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Névjegykártyával az a baj, hogy nagyon sok pénzt elkérnek érte. Arra hogy sétáltatni való kutyát, akár csak egyet is találsz, igen kicsi az esély. Pénzt belefektetni nem érdemes. Amit otthon ki tudsz nyomtatni, olyat még megéri csinálni, mást nem.
2011. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Névjegykártyával az a baj, hogy nagyon sok pénzt elkérnek érte."

Kac kac kukac én nyomdász vagyok és pont azt utálom a névjegyben, hogy rengeteg pötschölés van vele és nem fizetik meg.


A második válaszoló voltam.

2011. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!