Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingyen tervezhetek szórólapot?

Ingyen tervezhetek szórólapot?

Figyelt kérdés
Grafikusnak fogok tanulni és mivel mindenhová referenciát kérnek arra gondoltam, hogy pl.: falunak falunapra, lovardának, vagy kisebb falusi rendezvényekre megtervezem ingyen a reklámanyagot. Így ők is jól járnának mert csak a nyomtatásra kellene pénzt költeni, nekem meg lenne referenciám. Lenne értelme vagy mindenki profit foglalkoztatna inkább? Amúgy én fővárosi vagyok.
2011. júl. 17. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
jó ötlet, mert legalább lesz referenciád, de ingyen akkor se csináld! Egy minimális pénzt azért kérjél érte. Én grafikusként dolgozom Budapesten egy stúdióban. Ingyen nem szabad dolgozni, mert később ki fognak használni és majd minden szarságra téged kérnek meg, hogy csináld meg ezt meg azt, kevés pénzért vagy barátilag ingyen!
2011. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van, ingyen ne dolgozz. Keress fel rendezvény szervezőket amiket te is felsoroltál, és minimális áron vállalj el nekik munkát ezzel kapcsolatba, legjobb ha fél áron csinálnád mint akik szokták. Veszíteni valód nincs ezzel.- Vagy még azt megpróbálhatod hogy felkeresel vállalkozókat akár építő iparit akár asztalost tök mindegy, lényeg hogy fel ajánlod nekik hogy olcsón elkészítesz nekik szórólapot, és annak terjesztését is elvállalod egy adott helyen, próbát megér és még egy kis zsebpénzt is kereshetsz vele.
2011. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!