Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel tudnám idecsalogatni a...

Mivel tudnám idecsalogatni a vásárlókat?

Figyelt kérdés
Boltot szeretnénk nyitni de tőlünk nem mesze van egy kis bolt és szeretném ha idejönének a vevők mit ajánlotok?
2011. jún. 9. 00:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vagy dobd fel valami szokatlan ötlettel az üzleted (légy kreatív), valamint a Facebooknak nagyon nagy ereje van. Csinálj az üzletednek egy fiókot és osztogass meg rajta infókat. Legyél kedves a vásárolókkal. Akciózz változatosan...
2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hú hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon sok hasznos tanács van benne. Az akciózás azt én is akarom mert ebben a boltban nincs semmi akció ami mellettünk van meg nagyon drága minden. Mi egy kisebb városban lakunk fő út mentén és azért gondoltam volna a boltot mert elég nagy itt az átmenő forgalom. De ha még vannak ötletek szívesen fogadom.
2011. jún. 9. 14:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Árulj olyasmit, amit máshol nem lehet kapni. Nálunk azért nem nagyon élnek meg a kis boltok, mert ugyanazt a sz@rt árulják, amit a szuper- és hipermarketek. Nézz körül Nyugat-Európában, és látni fogod, hogy mennyire más a kis üzletek és a nagy bevásárlóközpontok kínálata. A kicsik többnyire specializálódnak, egyedi, minőségi árut kínálnak. Nálunk meg lassan egy normális pékség sincsen, mindenhol csak gyári kenyeret, meg ezeket az előre fagyasztott, elektromos sütőben elkészített látványpékségi vackokat lehet kapni. Pedig ezerféle finomabbnál finomabb péksütemény létezik. És ez mindenféle árura igaz sajnos.
2011. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én hűtőmágneseket gyártó vállalkozó vagyok.Nemrég volt egy megrendelőm aki csináltatott 5x7cm-es méretben hűtőmágneseket és a vevőinek azt adta bizonyos vásárlási érték után.Neki 60 Ft-ba került darabja,de az nagyon jó vásárló csalogató lett.Ha valaki elkezdi gyűjteni vagy a gyereke,unokája...nincs megállás. :)
2011. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!