Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzből indítottátok...

Mennyi pénzből indítottátok el a vállalkozásotokat, lehet kevésből is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ötlettől függ. Egy autószerelő műhelyhez nyilván több kell, mint egy büféhez.
2011. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én történetesen nullából...
2011. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Annál kevesebből nagyon nem lehet elindítani.

Te tudhatsz valamit...

Megmondod hogy milyen vállalkozásod van?

2011. jún. 2. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt már pénzügyi vállalkozásom, ott Kft-t nyitottam, és volt egy kis marketinges vállalkozásom is, ott buktam fél milliót, mivel nem nagyon jöttek ügyfelek, akiket meg felvettem dolgozni rendre átvágtak. Amivel most foglalkozom azzal kényelmesen jön be havi 400 ezer ft, ami növekszik és 1 éve még csak mellékkeresetem volt, most meg ez a fő.
2011. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 cheeba válasza:

Balumacika!

Több helyen is olvastam a kommentedet, hogy belevágtál egy üzletbe és egy év után 400 e-et hoz havi szinten. Most már tényleg kíáncsi vagyok, hogy mivel foglalkozol. Írd meg kérlek!!!

2011. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is érdekelne! Kérlek írj nekem is!
2011. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs nagy titok, biztosan ő is MLM-ezik.. És ez a lehetőség szerencsére nektek is megadatott..
2011. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megszólalt a Bölcs :)
2011. jún. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nnna, ennek a kommentednek sok értelme volt.. :/
2011. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen nincs titok MLM, de nem kell eladnom semmit, nem kell embereket átvernem, egyszerűen olyan rendszert kell nekik ajánlanom ahol a vásárlásaikból kapnak vissza, pl. benzin, gáz, étel, ruha, vidámpark, sőt akármi... Van olyan fuvarcéges alattam, aki 2 millióért tankol, kap belőle vissza, az embereinek ajánlotta a rendszert, kap a vásárlásaikból vissza, bárhol is teszik. Lehet oltogatni, de nekem kellett valami amivel kiegészítem a fizetésemet, de baromira nem akartam eladni semmi vackot, mert azt utálom. Jelenleg havi 400 ezer potyog le ebből az üzletből, 1 éve kezdtem el az egészet, és nem bántam meg. FElelős munkakörben, majd vállalkozással kerestem 8-100 ezer között, és volt, hogy 12 órát dolgoztam! Mivel, tudsz manapság extra pénzt keresni? Mindig kellenek lehetőségek, az MLM az egyik olyan lehetőség amivel pénzt tudsz keresni legálisan, és amivel én foglalkozom, nem kell eladni semmit ez a legjobb benne.
2011. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!