Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne igény Miskolcon a...

Astalavista kérdése:

Lenne igény Miskolcon a főutcán egy egészséges ételeket árusító gyorsétteremre?

Figyelt kérdés

Terveim szerint nyitnék Miskolcon a főutcán egy a budapesti múzeumkörútihoz hasonló lé-bárat a téli megfázás-időszak előtt. Ezzel azt az egyre erősödő társadalmi változást szeretném kihasználni, hogy a mai egészségügyben meghúzódó problémák és a tüneti kezelést nyújtó gyógyszerek mellőzése miatt egyre fontosabbá válik az embereknek az egészséges életmód.

Egy kis homoktövislével és valami finomabb reform étellel (nem bioval) megnyugtathatnák lelküket nálam.


2011. ápr. 25. 18:23
 1/8 anonim válasza:
Tudod mit haver? Inkább egy Mekit nyiss a sötétkapunál hogy suli után betérhessünk...nincs igény salátára hidd el
2011. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos jó lenne,csak én nem miskolci vagyok:)
2011. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát... a "társadalmi változás"-os léleknyugtatós magasztos szöveg nélkül szimpatikusabb lenne az egész..
2011. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a sötétkapuhoz tényleg kéne egy ütős kajálda. ott egy csomó gimi
2011. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
inkább KFC-t nyiss, arra tuti vevő lennék!
2011. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
régen volt a sötétkapunál Meki...
2011. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a sok tacskónak kell a szarkaja,aztán majd csodálkozik ha a saját háját nem bírja el.
2011. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy meki szerintem is jól menne pl a most bezárt játékbolt helyén a villanyrendőrnél, de ahhoz kéne 50-60 millió forint kezdőtőkének.
2011. ápr. 26. 03:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!