Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lenne igény egy új pékboltra?

Captianhowdy kérdése:

Hol lenne igény egy új pékboltra?

Figyelt kérdés
Jó minőségű pékárut gyártó pékség mintaboltjára hol lenne igény Budapesten vagy vonzáskörzetében? Konkrét helyek, kiadó üzleteteket is érdekelnének. Köszönöm!
2011. jan. 6. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy pékségnek, 13. kerület közepére :p
2011. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De helyileg hol? Arrafelé nincs jó pékbolt?
2011. jan. 6. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a 13. kerületben dolgozok, a Váci úton.

Erre felé is jó lenne, mert semmilyen bolt nincs, ahol lehetne vásárolni reggelit.

2011. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! A Váci út melyik részén?
2011. jan. 6. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:

(Az első hozzászóló vagyok)


Váci út - Dózsa György sarok mondjuk, esetleg a hősök tere irányába valamennyire, én még nem találtam errefele pékséget.

2011. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg pöpec pékárud van, akkor nagyon sok helyen. Nálunk kb két éve nyílt egy, ami még csak nincs is jól megközelíthető helyen, sőt tőle nem messze már régóta működő pékség van. De mégis mára már megvették a mellette lévő helységet is, kibővítették.

Hiába nincs jó helyen, mégis mindenki odajár, mert annyira finom a pék áruljuk. És még talán azért is jó, mert mindennap este 9-ig nyitva, és ez olyan biztonság érzetet ad, hogy na az tutti nyitva. :)

Sok sikert!

2011. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a D.györgy-nél szállok le a metróról, és megyek az Árpád híd irányába.Semmi bolt, pékség, stb...Pedig nagyon jó lenne!
2011. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jan. 7. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Déli pályaudvar: csomó helyen van pékáru (még pékség is van kettő), de péket sehol sem lehet kani, úgyhogy szerintem egy pékbolt jó lenne.
2011. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!