Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol jobb offshore céget...

Hol jobb offshore céget alapítani?

Figyelt kérdés

SEYCHELLES-SZIGETEK

PANAMA

USA Delaware - LLC


Pl. webáruháznak? Gondolom Delaware - LLC.

Licitálós weboldalhoz? Panama vagy SEYCHELLE


Ez mennyire jó cég?

[link]


2011. ápr. 24. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
PANAMA
2011. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem értesz hozzá ha egy ilyen oldalon kérsz tanácsot, csak annyit tudsz hogy ha offshore akkor kihúzhatod magad az adókötelezettség alól. Biztos lehetsz benne hogy az ilyenekre rászáll az adóhatóság.
2011. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ciprus. Ha jövőre kiderül, hogy rákos vagy, közelebb van kiutazni a kezelésekre.
2011. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Biztos nem értesz hozzá ha egy ilyen oldalon kérsz tanácsot,"

Akkor te valami Istennek hiszed magad, hogy 1sorból kideríted, hogy :"Annyit nem tudsz, max annyit, hogy ez meg az."

Nem kötelező válaszolni a kérdésre, engem az ilyenek nem is érdekelnek.


Például a legutóbbi ilyen okoskodó kommentnél jót derültem, hogy az általam készített weblap egy forintot nem ér, ennek ellenére 50ezerért adtam el azt az 1Ft-ot nem érő weblapot.

2011. ápr. 24. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bűncselekményekből származó pénzről van szó akkor elég ha kirakod Svájcba, nem kell hozzá cég se csak bankszámla. Svájcot nem bolygatják, mert ott van az összes magyar politikus elsikkasztott pénze, meg az olajszőkítésből befolyt lóvék is..
2011. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemzetközi adótanácsadó egy általam ismert cégcsoportnak ciprust javasolta.
2011. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De miért? Ott több is az adó 10% körüli.
2011. ápr. 26. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint írtam, Ciprus közel van. Ha beteg leszel, oda olcsóbb kiutazni gyógykezelésre. Vagy adót nem fizetünk, csak feléljük a rendszert?
2011. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!