Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol jobb offshore céget...

Hol jobb offshore céget alapítani az alábbiak közül? És miért?

Figyelt kérdés

Seychelles szigetek

Panama

Belize

British Virgin Islands (BVI)

New York LLC

Washington DC. LLC

Ciprus

UK

Málta

Hong Kong

Liechtenstein

Svájc


2010. dec. 1. 20:41
 1/5 anonim válasza:
0%
Persze, neked aztán pont le fogják írni ide lépésről lépésre, hogy menekítsd ki a lopott pénzt... XD
2010. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyesült Királyság. Jövőre valószínűleg Én is ott alapítok! Kedves első válaszoló, az offshore lehetőséget, általában a kedvező adózás miatt veszik igénybe! Nem csak vagyonkimentésre!!!!!
2010. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokan negatívan ítélik meg az offshore cégeket, pedig nem azok! Persze lehet rosszra is használni, de melyik céget nem? Itt Magyarországon is hány cég lop,csal, hazudik?



Második: UK-ban elég szigorúak a szabályok, elég nehéz talpon maradni! Nekem sokan ezt mondták!

2010. dec. 2. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok. Nekem hawer ajánlotta U.K.-ét. De amire én akarom használni nekem arra a legjobb ;) Egyébként Hungary céggel is tudol rosszat csinálni az biztos.
2010. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legjobb szerintem Panama és Cyprus de Cyprus szerintem drága az alapítást nézve 3-4000 dollár. Még az USA is jó de ott tudni kell jó tagállamot választani.
2010. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!