Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik azok a bináris MLM rendsze...

Mik azok a bináris MLM rendszerek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:03
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:

12.11 vagyok


1. Olyan stabil céges háttérrel rendelkező vállalatot keresek, ami bináris marketing tervet használ. Méghozzá azért, mert én ebben a kifizetési struktúrában látom a legnagyobb lehetőséget a meggazdagodásra, ezzel tudok leginkább azonosulni. Természetesen nem a bináris mt-től lesz egy cég stabil, lásd a top 3 céget: FLP, Amway (lépcsős leválós marketing terv), NuSkin (unilevel mt)


2. Nem itt keresek céget, hanem a neten úgy általában, csak láttam a kérdést, és bekapcsolódtam a beszélgetésbe. Egyébként tegnapi egésznapos gyűjtőmunkám eredményeként találtam egy első ránézésre megfelelőnek tűnő partnert.


3. Azért nem az ismerősömékhez csatlakozom, mert az a bináris cég sajnos kivonult Európából...8( Egyébként velük dolgoztam, onnan tudom a számaikat. A többi sikeres hálózatépítő ismerősöm pedig olyan cégnél tevékenykedik ami nekem valamiért nem szimpatikus.

2011. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

előző vagyok.


Abban igaza van a "bankrabló" kollegának, hogy nem árt jó időben csatlakozni egy céghez, természetes nagyobb kereseti lehetőség van a hamarabb csatlakozóknak, de ez csak egy alkotó eleme az mlm-ből meggazdagodásnak, a kemény munka és a tudás nagyobb szorzóval van jelen...

És tényleg sok cégnél csak a rendszer kötelező kelléke a termék, ezért kell rendesen megválasztani, hova teszi le a voksát a networker.

2011. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"ezeknek a beszervezős "nem-piramisjátékoknak" a tetején, meg a közepén levő emberek keresnek pénzt"


Na, hát így hangzik egy olyan ember véleménye, aki nem ismeri a rendszert, csak hallott róla valamit. Tényleg nem sértésből, ne vedd úgy, de ha megérted a rendszer lényegét, egyből világos lesz, hogy egy mlm-ben nem így működik.


Mellesleg azt mondják, ami bináris, az legtöbbször (álcázott) piramisjáték. Én legalábbis még nem láttam olyan bináris rendszert, ami nem az lett volna, és nem is látom be, hogy miért kellene lekorlátoznunk két vonalra a rendszert...


(Mutass egy bináris MLM-et, megmutatom, hogy az igazából piramisjáték!!:)

2011. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"Méghozzá azért, mert én ebben a kifizetési struktúrában látom a legnagyobb lehetőséget a meggazdagodásra, ezzel tudok leginkább azonosulni."


Erre vagyok kiváncsi, hogy miért(?).

2011. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 07:45



Nincsen olyan ember sztem akinek ez bevált. A cégnek valóban jó,mert akiket beszerveznek vigécnek, azok a családjukat és a baráti kőrt befírölik aztán fél év után kibják őket, csak 1/2 évre max képeznek. A züzletkötőnek és a vevőnek káros

2011. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

"Nincsen olyan ember sztem akinek ez bevált."


Hja, "sztem" meg olajfúró tornyok nincsenek!

2011. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

08:58


Hogy jön össze a 2?

2011. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
ugyanolyan ignoráns hülyeség mindkettő...
2011. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Liza, Liza én bizony tudok és ismerek, ilyen embereket.

Ne gondold, hogy amit Te nem tudsz elképzelni az nincs.

Javaslatom: ilyen hozzáállással ne is csatlakozz semmihez, csak maradj a jól fizető alkalmazotti állásodban, és várd az állami nyugdíjadat.

2011. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Liza, látom vannak még idióta elképzeléseid ezen kívül is... Most láttam két kérdésedet a fuckyeahgyakorikérdéseken.. :)
2011. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!