Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik azok a bináris MLM rendsze...

Mik azok a bináris MLM rendszerek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:03
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
80%

"Liza, a tudásunkra, ismereteinkre időt és energiát fordítani sosem pazarlás"


Attól függ mibe. Ha egy feneketlen kútba való föld lapátolásának hatékonysága a cél akkor kb ugyanott tartunk mint az MLM rendszereknél :lol

2011. ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
9%

"Attól függ mibe."


Látod, Liza, neked például ebbe. Ugyanis látszólag nem vagy tisztában a területtel. Ez nem baj, és az sem, ha nem is akarsz tisztába kerülni vele, szíved joga. Csak ezt azért érdemes tudnod magadról, és érdemes elhessegetned azt a meggyőződésedet, hogy mindent tudsz a területről. Mert alapvetően nem az a baj, ha nem tudsz valamit, hanem az, ha közben azt hiszed, hogy tudod..

2011. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen tisztába vagyok az MLM teljes csínyával bínyával :D Hatalmas átverés az egész ami a vigécnek is és a vevőnek is kárára van. Olvass a Z ről a fórumokon !
2011. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
6%

"Teljesen tisztába vagyok az MLM teljes csínyával bínyával"


Ezek szerint mégsem. De mindegy, hidd az ellenkezőjét. Ja, én meg a kvantumfizikával vagyok teljesen tisztában! Haha..:) Csínya-bínya-tisztába..:)

2011. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ!:)
2011. máj. 2. 17:04
 26/40 anonim válasza:

Kérdező!


Miért kérdezted, hogy mi az a bináris mlm? Megtaláltak egy ilyen céggel? Ha igen, áruld el melyikkel, kérlek! Mert én pont egy stabilan működtethető bináris céget keresek...


Egyébként jó fárasztó volt végigolvasni a sok hülyeséget...8)

Az mlm fanyalgóknak tudnék mutatni sok (több száz) embert, akik 0-ról indulva ma az átlag magyar fizetés többszörösét kereseik, és mellette boldogok, elismertek, szeretik a munkájukat.

A bináris fanyalgóknak tudnék mutatni 2 ismerősömet, akik több mint 100.000 eurót kerestek 1 év alatt bináris hálózat építésével, és még néhányat akik csak pár 10.000-et...

Mindenből lehet pénzt kereseni, ha az ember ért hozzá, és jól csinálja. A fociból, festészetből, mlm-ből, stb... És persze mindenhol ott vannak a hozzá nem értő, de annál nagyobb hangú kritikusok...


További kellemes napot!

2011. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

12:11 "Mert én pont egy stabilan működtethető bináris céget keresek... "

Ez most nem tiszta nekem. Úgy gondolod, hogy a bináris mivolta miatt stabil egy MLM, vagy egyszerűen csak olyat keresel, ami stabil? Bármit is jelentsen a stabilitás. Utóbbi esetben nem értem, miért fontos, hogy bináris legyen.


A hozzászólásod többi része amúgy rendben van.

2011. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

12:11


Ha vannak gazdaggá lett ismerőseid az mlm-ből akkor miért itt keresel egy másik rendszert? miért nem szállsz be abba amibe a barátaid?


Senki nem mondta, hogy nem lehet meggazdagodni az mlm-ből. Ha nem lehetne akkor nem csinálná senki. A gond az, hogy ezeknek a beszervezős "nem-piramisjátékoknak" a tetején, meg a közepén levő emberek keresnek pénzt, aki pedig nem időben száll be az csak ráfizet, mert piramis rendszer révén, egy idő után nem lesz kit beszervezni. A másik felvetés pedig a termék értéke és ára volt, és az, hogy az csak a piramis játék legalizálása céljából van sok esetben.

Bankrablásból is gazdagodtak meg többen is, mégsem megy mindenki bankrablónak. Szerencsére!

2011. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Létezik olyan MLM is amiben nem kell terméket vásárolnod, PSZÁF által jóváhagyott, tehát teljesen legális, és még meg is lehet élni belőle, igaz sok munkával, mint ahogy bármilyen más munkánál. Csak sokan nem is akarnak dolgozni, vagy éppen csak dolgozgatnak. Nekem is van ismerősöm, aki ebből él, és nem is rosszul.

Aki meg mindent tud az MLM-ről azt irigylem, mert akkor már többszörös 10 milliomos lehet. Én most kezdtem, még sokat kell tanulnom, és amennyi munkát beleteszek, az megtérül.

2011. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Liza, ha csak a fórumokat olvasod, az nem biztos hogy mindenre megfelelő tájékoztatást ad, főleg pl. az MLM-ről, oda szerintem csak azok írnak, akiknek nem sikerült elérniük semmit. Nem tűnt fel, hogy sikeres MLM-esek nem oda irogatnak, sőt egyáltalán nem írnak fórumra. Amúgy meg nem kötelező senkinek belépni, felnőtt ember, senkit nem köteleznek belépésre, önálló döntés.
2011. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!